Ajax FireProtect 2 RB (Heat/Smoke) BL
Akcija!123,75 € Izvorna cijena bila je: 123,75 €.92,81 €Trenutna cijena je: 92,81 €.
Uštedite: 30,94 €-25%
Bežični detektor dima, fiksne temperature i naglog povećanja temperature druge generacije sa ZAMJENJIVOM baterijom, sa ugrađenom piezzo sirenom 85dB@1m. Crne boje
SKU: 12206
Kategorije: Ajax, AJAX komponente, Bežični alarmni sustavi, Detekcija u prostoru
Oznake: AJAX, ALARM, PROTUPROVALA
Opis
Ajax FireProtect 2 RB (Heat/Smoke) BL
| Proizvođač | AJAX |
| Tehnologija | Bežična |
| Bežična frekvencija | 868 MHz |
| Bežična komunikacija | Dvosmjerna |
| Dimenzije | 124 x 124 x 45 mm |
| Napajanje | Baterijsko 2 x 3V, tip CR123A |
| Ugradnja | Unutrašnja |
| Detekcija | Dim / temperatura / nagli porast temperature |
| Metoda detekcije | Dual-spectrum optički |
| Montaža | Stropna |
| Radna temperatura | 0°C do +50°C |
| LED i zvučna signalizacija | Da |
| Ugrađena sirena / zujalica | 85 dB @ 1 m |
FireProtect 2 je detektor nove generacije dizajniran za zaštitu od požara u stambenim objektima. Jedinstvena dimna komora ne zahtijeva redovito čišćenje. Senzor dvostrukog spektra razlikuje dim od pare, termistor brzo reagira na izgaranje sintetičkih materijala, a sofisticirani softver minimalizira lažne alarme. Promišljeni dizajn, montaža i postavke unutar aplikacije čine instalaciju jednostavnom i brzom. Sve zadovoljava najsuvremenije standarde zaštite od požara.
Povezani proizvodi
-
Akcija!

AJAX ALARM ZA KUĆU SA 5 DETEKTORA
1.495,08 €Izvorna cijena bila je: 1.495,08 €.1.046,00 €Trenutna cijena je: 1.046,00 €.Uštedite: 449,08 €-30%Dodaj u košaricu -
Akcija!

AJAX Centralna jedinica Hub Plus BL
536,25 €Izvorna cijena bila je: 536,25 €.375,37 €Trenutna cijena je: 375,37 €.Uštedite: 160,88 €-30%Dodaj u košaricu -
Akcija!

AJAX bežični detektor dima FireProtect WH
123,75 €Izvorna cijena bila je: 123,75 €.86,62 €Trenutna cijena je: 86,62 €.Uštedite: 37,13 €-30%Dodaj u košaricu -
Akcija!

AJAX bežični magnet DoorProtect BL
61,25 €Izvorna cijena bila je: 61,25 €.42,87 €Trenutna cijena je: 42,87 €.Uštedite: 18,38 €-30%Dodaj u košaricu