AJAX ALARM ZA KUĆU SA 5 DETEKTORA
Akcija!1.495,08 € Izvorna cijena bila je: 1.495,08 €.1.046,00 €Trenutna cijena je: 1.046,00 €.
Kompletan sadržaj Ajax alarma:
1X AJAX HUB2 BL ili AJAX HUB2 WH alarmna centrala
5x AJAX MotionProtect BL ili AJAX MotionProtect WH
1x AJAX HOMESIREN BL ili AJAX HOMESIREN WH
1X AJAX STREETSIREN BL ili AJAX STREETSIREN WH
1X AJAX DOORPROTECT BL ili AJAX DOORPROTECT WH
1X AJAX tipkovnica Plus crna ili AJAX tipkovnica Plus bijela
3X AJAX oznaka crna RFID ili AJAX oznaka bijela RFID
1X AJAX SpaceControl WH
Opis
AJAX ALARM ZA KUĆU SA 5 DETEKTORA – izbor bijele ili crne komponente
SADRŽAJ:
1X AJAX HUB2 BL ili AJAX HUB2 WH alarmna centrala
Bežična alarmna centrala
| Proizvođač | AJAX |
| Tehnologija | Bežična |
| Izvedba | Modularna |
| Broj ugrađenih bežičnih zona | 99 |
| Maks. broj zona – ukupno | 99 |
| Ukupan broj participacija | 9 |
| Bežična frekvencija | 868 MHz |
| Bežična komunikacija | Dvosmjerna |
| Automatsko prijavljivanje bežičnih uređaja | QR kod |
| Maksimalno proširena bežična zona | 99 |
| Ukupan broj pristupnih šifri | 50 (približno) |
| Ukupan broj daljinskih upravljača | 99 |
| Ukupan broj bežičnih tipkovnica – 2 way | 99 |
| Dimenzije | 162,7 x 162,7 x 35,9 mm |
| Stupanj sigurnosti | 2. razred |
| Napajanje glavno | 220 V AC |
| Napajanje pomoćno – baterija | Li-ion (napunjen) |
| Max broj PGM izlaza slabe struje | 99 (Ajax Relay) |
| Ugrađen ispravljač mrežnog napajanja | Da |
| Max broj PGM izlaza jake struje | 99 (Ajax zidni prekidač / Ajax utičnica) |
| Max broj nadziranih bežičnih sirena | 10 |
| Dojava na CDS | IP/GPRS 1 + 1 IP adresa |
| Softver za programiranje | Aplikacija |
| Formati dojava na CDS-u | Ajax prevoditelj, SIA-IP |
| Privatna prijava | SMS / Poziv (zahtjeva SIM kartica) |
| SMS-a | Da |
| Nadzor komunikacije i tel. linije | Da |
| GSM / GPRS komunikator | GSM / GPRS |
| IP komunikator | integriran |
| Videoverifikacija alarmnih događaja | Da |
| Aplikacija za pametne telefone | Da |
| Ugrađena pomoćna baterija | Da |
| Radni uvjeti | 0°C do +50°C |
| Materijal | ABS |
| Ugrađeni RFID čitač | Ne |
| Integracija IP kamera/snimača | 25 |
| Scenariji pametnog doma | 32 |
1x AJAX HOMESIREN BL ili AJAX HOMESIREN WH
Bežična unutarnja sirena
| Tehnologija |
| Bežična |
| Bežična frekvencija |
| 868 MHz |
| Bežična komunikacija |
| Dvosmjerna |
| Stupanj sigurnosti |
| 2. razred |
| Napajanje |
| Baterija 2 x CR123A |
| Nadogradnja |
| Unutarnja/zidna |
| Aktivacijski signal |
| Bežično |
| Nagovarati |
| Da |
| Bljeskalica |
| Da |
| IP zaštita |
| IP50 |
| Dimenzije |
| 75 x 75 x 27 mm |
1X AJAX STREETSIREN BL ili AJAX STREETSIREN WH
Bežična vanjska sirena
| Tehnologija |
| Bežična |
| Bežična frekvencija |
| 868 MHz |
| Bežična komunikacija |
| Dvosmjerna |
| Stupanj sigurnosti |
| 2. razred |
| Napajanje |
| Baterijsko 4 x CR123A (opcija 12VDC) |
| Nadogradnja |
| Vanjska/zidna |
| Aktivacijski signal |
| Bežično |
| Nagovarati |
| Akcelometar |
| Bljeskalica |
| LED |
| Zvučni izlaz |
| podesivo, 85-113 dB @ 1m |
| IP zaštita |
| IP54 |
| Dimenzije |
| 200 x 200 x 51 mm |
5x AJAX MotionProtect BL ili AJAX MotionProtect WH
Bežični PIR detektor pokreta
1X AJAX DOORPROTECT BL ili AJAX DOORPROTECT WH
Bežični magnet s priključkom za dodatni kontakt
1X AJAX Keypad Plus BL ili AJAX Keypad Plus WH
Bežična touchsense tipkovnica
3X Ajax Tag black RFID ili AJAX Tag white RFID
Identifikacijski privjesak
1xAJAX SpaceControl WH
Bežični daljinski upravljač s 4 tipke
Povezani proizvodi
-
Akcija!

AJAX Button WH
49,61 €Izvorna cijena bila je: 49,61 €.37,20 €Trenutna cijena je: 37,20 €.Uštedite: 12,41 €-25%Dodaj u košaricu -
Akcija!

Ajax FireProtect 2 RB (CO) BL
173,75 €Izvorna cijena bila je: 173,75 €.130,31 €Trenutna cijena je: 130,31 €.Uštedite: 43,44 €-25%Dodaj u košaricu -
Akcija!

AJAX bežični magnet DoorProtectPlus BL
87,76 €Izvorna cijena bila je: 87,76 €.61,43 €Trenutna cijena je: 61,43 €.Uštedite: 26,33 €-30%Dodaj u košaricu -
Akcija!

AJAX bežični detektor dima FireProtect BL
123,75 €Izvorna cijena bila je: 123,75 €.86,62 €Trenutna cijena je: 86,62 €.Uštedite: 37,13 €-30%Dodaj u košaricu