VTEK KOMPLET 7″ PORTAFON ZA ČETIRI STANA
Akcija!648,17 € Izvorna cijena bila je: 648,17 €.486,00 €Trenutna cijena je: 486,00 €.
VTEK KOMPLET 7″ CRNI MONITOR ZA ČETIRI STANA uključuje:
- VTEK vanjska jedinica DT 607 ID S4 4 pozivne tipke
- 4 komada VTEK video monitor DF 7 BS 7″
- VTEK PC 7 combo napajanje za portafon
- VTEK DBC4A video razdjelnik za 4 monitora
- 5 komada RFDI beskontaktnih privjesaka
Opis
VTEK KOMPLET 7″ CRNI MONITOR ZA ČETIRI STANA uključuje:
VTEK vanjska jedinica DT 607 ID S4 4 pozivne tipke
| Proizvođač | VTEK |
| Sustav | 2 Lako |
| Način komunikacije | Audio/Video |
| Način povezivanja | 2 žice |
| Nadogradnja | Nadzbukna |
| Vrsta članka | Vanjska jedinica |
| Broj pozivnih tipkala | 4 |
| Ugrađena kontrola pristupa | RFID (125 kHz) |
| Kapacitet | 320 RFID kartica/privjesaka |
| Način upravljanja bravom | Naponski (12Vdc)/Relejni izlaz |
| Broj kontroliranih izlaza | 1 |
| Kamera | U boji |
| Senzor | CMOS, riblje oko 170°, 500 TVL |
| Napajanje | 24 V DC |
| Mehanička zaštita | IP54 |
| Radna temperatura | -20°C do +55°C |
| Dimenzije | 94x179x42mm |
VTEK video monitor DF7 BS, kolor monitor 7″ – 4 kom
- 7 inčni digitalni audio/video monitor u boji sa kristalno čistim TFT ekranom.
- Staklena prednja ploča.
- Ultra tanki dizajn samo 1,55 cm.
- Napredni kolor Menu sa ikonama.
- Podešavanje slike i zvuka.
- Touch tipke osjetljiv na dodir.
- Otključavanje vrata – podesivo trajanje otvaranja elektro brave.
- Funkcija monitora za gledanje slika sa vanjskog panela u bilo kojem trenutku.
Zidni nosač u kompletu.
Specifikacije:
- Napajanje: DC 20~28V
- Potrošnja: Standby 9 mA; U radu 150 mA.
- Zaslon: 7-inčni digitalni TFT u boji 16:9
- Sustav: 2 žice, bez polariteta
- Dimenzije Š186 x V139 x D13,8 mm
VTEK PC 7 combo napajanje za portafon
Centralno napajanje 28V / 1,5 A.
Plastična ABS kutija.
Nadogradnja na DIN šinu.
Zauzima 4M – 4 modula na DIN šini.
Koristi se isključivo sa VTEK 2-žičnim sustavom.
Napaja i vanjsku jedinicu i unutarnje jedinice sa jednoga mjesta.
Zaštita od prenapona, kratkog spoja i preopterećenja..
Koristi se za sustave do 1 vanjske jedinice i do 4 unutarnja monitora.
VTEK DBC4A video razdjelnik za 4 monitora
Video razdjelnik za sa 4 izlaza. Dualna funkcija – razdjelnik za do 4 monitora i udruživač za do 4 vanjske jedinice. Prolaz na idući etažni razdjelnik. Ugrađen izolator petlje.
Komplet je dostupan iu bijeloj boji. Pogledajte ponudu
https://automatizacijaisigurnost.hr/proizvod/vtek-komplet-7-bijeli-za-cetiri-stana/



