MOTOR ZA KLIZNA VRATA COMUNELLO FORT 400/24V VICTOR
Akcija!497,55 € Izvorna cijena bila je: 497,55 €.447,79 €Trenutna cijena je: 447,79 €.
Uštedite: 49,76 €-10%
Komplet automatike za klizna vrata težine do 400kg.
Opis
MOTOR ZA KLIZNA VRATA COMUNELLO FORT 400/24V VICTOR
GKFT040MLB903A Komplet automatike za klizna vrata težine do 400kg.
Potpuni sadržaj:
- 1x motor FT400kg
- 1x jedinicu upravljača CU-24V-1M
- 1x DART fotoćelije
- 2x daljinski upravljač VIKTOR R/C grey
- 1x LED bljeskalicu žute boje SWIFT, postolje za učvršćivanje motora, brava s ključem, mehanički prekidači.
| Proizvođač | KOMUNELLO |
| Vrsta kompleta | Klizna vrata |
| Montaža | Nadgradni |
| Maks. težina vrata (kg) | 400 |
| Intenzitet otvaranja | Učestala upotreba |
| Maksimalni potisak | 400N |
| Vrijeme otvaranja | 0,26 m/s |
| Napajanje | 230 V AC |
| Napajanje motora | 24 VDC |
| Potrošnja | 70 W |
| Radna temperatura | -20°C – 55°C |
| Stupanj mehaničke zaštite | IP44 |
| IEC klasifikacija | 2 |
| Napojnica pusti | M4 |
| Težina | 8,9 kg |
| Dimenzije | 325x237x199,6 |
Tehničke karakteristike MOTOR ZA KLIZNA VRATA COMUNELLO FORT 400-24V VICTOR
Instalaterske pute MOTOR ZA KLIZNA VRATA COMUNELLO FORT 400-24V VICTOR
MOTOR ZA KLIZNA VRATA COMUNELLO FORT 400/24V VICTOR

Povezani proizvodi
-
Akcija!

RAMPA HIKVISION DS-TMG420/A/B(4m light pole)
2.722,50 €Izvorna cijena bila je: 2.722,50 €.1.905,75 €Trenutna cijena je: 1.905,75 €.Uštedite: 816,75 €-30%Dodaj u košaricu -

DALJINSKI CAME TOP-432EE
47,29 € Dodaj u košaricu -

MOTOR ZA KLIZNU OGRADU BFT DEIMOS 400
420,00 € Dodaj u košaricu -

ZAMJENSKA RUKA COMUNELLO AC-650 5m
149,15 € Dodaj u košaricu