MOTOR ZA KRILNU OGRADU BFT PHOBOS A40
820,00 €
Potpuni sadržaj:
Elektromehanički motor, Upravljačka jedinica sa dip prekidačima i potenciometrima, Bljeskalica, Par samopodešavajućih fotoćelija, 2 daljinska upravljača.
Opis
MOTOR ZA KRILNU OGRADU BFT PHOBOS A40
Motor za krilna vrata renomiranog talijanskog proizvođača BFT. Idealan za ograde težine do max. 500 kg i 4 m dužine.
Magnetski krajnji prekidač: sustav magnetskog krajnjeg prekidača jamči maksimalnu preciznost manevriranja i veliku lakoću i regulaciju brzine.
Precizna, sigurna i pouzdana tehnologija Tehnologija 24V tvrtke Bft osigurava optimalan radni učinak uz točno reguliranje usporavanja prilikom zatvaranja i tijekom otvaranja. Sigurnost je njezin drugi temeljni aspekt uz zajamčeno zaustavljanje trenutne inverzije kretanja unatrag u slučaju pojave zapreka. Učinkovitost tehnologije je jamstvo pouzdanosti proizvoda.

| Međupovezivanje | ne |
| Napajanje motora | 24 V |
| Potrošnja snage | 40 W |
| Maksimalna širina vrata/krila | 4 m |
| Maksimalna težina vrata/krila | 500 kg |
| Korisni hod osovine | 400 mm |
| Maksimalni kut | 124° |
| Brzina podizanja | 20 s |
| Vrsta krajnjeg kočničara | Magnetski |
| Usporavanje | Da |
| Blokada | Mehanički |
| Deblokada | Personalizirani ključ |
| Reakcija na udar | D-Track |
| Broj otvaranja | intenzivan |
| Stupanj zaštitite | IPX4 |
| Upravljačka jedinica | THALIA. ZARA |
| Vanjski uvjeti | -20 ÷ 55 °C |
| Napajanje sučelja | 230 V |
komplet MOTOR ZA KRILNU OGRADU BFT PHOBOS A40

Povezani proizvodi
-

DALJINSKI BFT MITTO4 4-kanalni
31,00 € Pročitaj više -
Akcija!

MOTOR ZA KLIZNA VRATA COMUNELLO FORT 600/24V VICTOR
623,00 €Izvorna cijena bila je: 623,00 €.590,00 €Trenutna cijena je: 590,00 €.Uštedite: 33,00 €-5%Dodaj u košaricu -

CAME MOTOR ZA KLIZNU OGRADU 400KG
899,00 € Dodaj u košaricu -

STUPIĆ COMUNELLO MAST-50
49,61 € Dodaj u košaricu