ČITAČ KARTICA IN-K5
61,25 €
Samostojeći unutarnji čitač EM 125 kHz kartica sa tipkovnicom u antivandal kućištu za max. 2000 korisnika. Mogućnost spajanja vanjskog čitača. Podržava režim rada: Samo kartica, samo pin kod, kartica+pin kod. Kromirano kućište. Tamper prekidač. Napajanje: 12 / 24 Vdc
SKU: 13816
Kategorije: Šifrarnici za vrata, Tipkovnice i čitači
Oznake: ČITAČ KARTICA, KONTROLA PRISTUPA
Opis
ČITAČ KARTICA IN-K5
Samostojeći unutarnji čitač EM 125 kHz kartica sa tipkovnicom u antivandal kućištu za max. 2000 korisnika. Mogućnost spajanja vanjskog čitača. Podržava režim rada: Samo kartica, samo pin kod, kartica+pin kod. Kromirano kućište. Tamper prekidač. Napajanje: 12 / 24 Vdc.
| Proizvođač | inOUT |
| Namjena | Kontrola pristupa |
| Montaža | Nadžbukna |
| Vrsta artikla | Samostalni čitač |
| Način identifikacije | RFID, PIN |
| Frekvencija očitanja | 125 kHz |
| Napajanje | 12/24VDC |
| Komunikacija | Wiegand 26-bit |
| Domet očitanja | 3-6cm |
| Tipkovnica | DA |
| LED signalizacija | DA |
| LCD display | NE |
| Radna temperatura | -15°C do +60°C |
| Zvučna signalizacija | DA |
| Broj izlaza za električnu bravu | 1 |
| Vrsta izlaza | Relejni izaz |
| Ulaz za tipkalo za izlaz | 1 |
| Ulaz za status otvorenosti vrata | 1 |
| Max broj korisnika | 2000 |
| Potrošnja | Max. 60mA@12VDC |
| Način programiranja | Tipkovnica |
| Dimenzije | 120x80x25mm |



