MINI WiFi KONTROLER IN-SBOARD III WF
61,25 €
Mini WiFi kontroler za jedna vrata, 1000 korisnika, sa alarmnim izlazom te mogućnošću povezivanja magnetskog kontakta. Kompatibilan sa Wiegand čitačima, upravljiv Tuya aplikacijom (500 korisnika). Mogućnost administriranja i ograničavanja pristupa kao i postavljanje privremenih korisnika.
Opis
Mini WiFi kontroler IN-SBOARD III WF
| Proizvođač | inOUT |
| Namjena | Kontrola pristupa |
| Vrsta artikla | WiFi kontroler |
| Napajanje | 12~28V AC/DC |
| Komunikacija | Wiegand, WiFi |
| LED signalizacija | DA |
| Radna temperatura | -40°C do +60°C |
| Zvučna signalizacija | DA |
| Broj izlaza za električnu bravu | 1 |
| Vrsta izlaza | Relejni izaz |
| Ulaz za tipkalo za izlaz | 1 |
| Mjesta za spajanje čitača | 1 |
| Max broj korisnika | 1000 korinika, 500 aplikacija |
| Potrošnja | 20mA |
| Način programiranja | Tuya aplikacija |
| Dimenzije | 90x47x20mm |
Možda će vam se također svidjeti…
Povezani proizvodi
-

KONTROLER IN-CC2
311,25 € Dodaj u košaricu -

Mifare narukvica 13,56 MHz
2,50 € Dodaj u košaricu -

BCS komplet za nadzor obilaska
1.112,50 € Dodaj u košaricu -
Akcija!

Samostojeći ID čitač EM 125 KHz SIB MT 9 za vanjsku ugradnju
87,10 €Izvorna cijena bila je: 87,10 €.74,03 €Trenutna cijena je: 74,03 €.Uštedite: 13,07 €-15%Dodaj u košaricu
