BCS komplet za nadzor obilaska
1.112,50 €
Komplet sadrži:
- čitač BCR-2002S (1kom)
- kožna futrola za BCR-2002S čitač (1kom)
- komunikacijsko postolje BCWS-1000 (1kom)
- USB kabel za povezivanje kom postolja s računakom (1kom)
- kontrolna točka BCC-30N (10kom)
- naljepnica za kontrolnu točku (10kom)
- kontrolni privjesak za osoblje BCC-35 (5kom)
- metalna alkica za BCC-35 (5kom)
Opis
BCS komplet za nadzor obilaska
| Proizvođač | inOUT |
| Namjena | Nadzor obilaska čuvarske službe |
| Vrsta artikla | Kit komplet |
| Napajanje | 2,3V baterija |
| Komunikacija | USB |
| Domet očitanja | 3-6cm |
| LED signalizacija | DA |
| Radna temperatura | -40°C do +70°C |
| Zvučna signalizacija | DA |
| Memorija događaja | 30 719 |
| Način programiranja | Patrol Management Software |
| Dimenzije | 130x28x27mm |



