Ajax FireProtect 2 RB (Heat/Smoke/CO) WH
Akcija!186,25 € Izvorna cijena bila je: 186,25 €.139,68 €Trenutna cijena je: 139,68 €.
Bežični detektor dima druge generacije sa ZAMJENJIVOM baterijom, CO, fiksne temperature i naglog povećanja temperature sa ugrađenom piezzo sirenom 85dB@1m. Bijele boje
Opis
Ajax FireProtect 2 RB (Heat/Smoke/CO) WH
| Proizvođač | AJAX |
| Tehnologija | Bežična |
| Bežična frekvencija | 868 MHz |
| Bežična komunikacija | Dvosmjerna |
| Dimenzije | 124 x 124 x 45 mm |
| Napajanje | Baterijsko 2 x 3V, tip CR123A |
| Ugradnja | Unutrašnja |
| Detekcija | Dim / CO / temperatura / nagli porast temperature |
| Metoda detekcije | Dual-spectrum optički / elektrokemijski |
| Montaža | Stropna |
| Radna temperatura | 0°C do +50°C |
| LED i zvučna signalizacija | Da |
| Ugrađena sirena / zujalica | 85 dB @ 1 m |
FireProtect 2 je detektor nove generacije dizajniran za zaštitu od požara u stambenim objektima. Jedinstvena dimna komora ne zahtijeva redovito čišćenje. Senzor dvostrukog spektra razlikuje dim od pare, termistor brzo reagira na izgaranje sintetičkih materijala, a sofisticirani softver minimalizira lažne alarme. Promišljeni dizajn, montaža i postavke unutar aplikacije čine instalaciju jednostavnom i brzom. Sve zadovoljava najsuvremenije standarde zaštite od požara.
Povezani proizvodi
-
Akcija!

AJAX Multi Transmitter WH
248,75 €Izvorna cijena bila je: 248,75 €.186,56 €Trenutna cijena je: 186,56 €.Uštedite: 62,19 €-25%Dodaj u košaricu -
Akcija!

Ajax Doorbell BL
461,25 €Izvorna cijena bila je: 461,25 €.350,00 €Trenutna cijena je: 350,00 €.Uštedite: 111,25 €-24%Dodaj u košaricu -
Akcija!

Ajax FireProtect 2 RB (CO) BL
173,75 €Izvorna cijena bila je: 173,75 €.130,31 €Trenutna cijena je: 130,31 €.Uštedite: 43,44 €-25%Dodaj u košaricu -
Akcija!

AJAX centralna jedinica Hub2 WH
373,75 €Izvorna cijena bila je: 373,75 €.261,62 €Trenutna cijena je: 261,62 €.Uštedite: 112,13 €-30%Dodaj u košaricu