AJAX FIBRA StreetSiren WH
Akcija!186,20 € Izvorna cijena bila je: 186,20 €.139,65 €Trenutna cijena je: 139,65 €.
Uštedite: 46,55 €-25%
Žičana adresabilna vanjska sirena podesive glasnoće od 85 do 113 dB@1m sa LED notifikacijom i ugrađenom akcelometarskom tamper zaštitom. Bijele boje
Opis
AJAX FIBRA StreetSiren WH
Žičana adresabilna vanjska sirena podesive glasnoće od 85 do 113 dB@1m sa LED notifikacijom i ugrađenom akcelometarskom tamper zaštitom. Bijele boje
| Proizvođač | AJAX |
| Tehnologija | Žičana adresabilna |
| Napajanje | 24 VDC |
| Potrošnja u alarmu | < 100µA |
| Nadogradnja | Vanjska |
| Nagovarati | Da |
| Bljeskalica | LED |
| Isključenje zvučne signalizacije praćenje alarmnog izlaza | Da |
| Stupanj zaštitite | 2. razred |
| IP zaštita | IP54 |
| Radna temperatura | -25°C <> +55°C |
| Zvučni izlaz | 85-113 dB na 1 m |
| Dimenzije | 200 x 200 x 51 mm |
| Težina | 502 grama |
Ajax Fibra kombinira pouzdanost žice sa slobodom radio veze. Sve što je bilo moguće uz bežični Ajax sada je dostupno na žicama i Fibromu:
- Do 2000 metara povezivosti
- Kompatibilnost sa svim vrstama uređaja
- Napredna antisabotaža
- Verifikacija fotografije
- Trenutne obavijesti
- Instalacija bez muke
- Daljinska konfiguracija putem aplikacija
AJAX FIBRA StreetSiren WH

Povezani proizvodi
-

ALARMNI KOMPLET PARADOX LCD
776,43 € Dodaj u košaricu -
Akcija!

ALARMNA CENTRALA DSC 1864
94,94 €Izvorna cijena bila je: 94,94 €.80,70 €Trenutna cijena je: 80,70 €.Uštedite: 14,24 €-15%Dodaj u košaricu -
Akcija!

AJAX FIBRA DoorProtect BL
61,20 €Izvorna cijena bila je: 61,20 €.45,90 €Trenutna cijena je: 45,90 €.Uštedite: 15,30 €-25%Dodaj u košaricu -
Akcija!

AJAX FIBRA DoorProtectPlus WH
81,20 €Izvorna cijena bila je: 81,20 €.60,93 €Trenutna cijena je: 60,93 €.Uštedite: 20,27 €-25%Dodaj u košaricu