AJAX FIBRA CombiProtect WH
Akcija!123,75 € Izvorna cijena bila je: 123,75 €.92,81 €Trenutna cijena je: 92,81 €.
Uštedite: 30,94 €-25%
Žičani adresabilni detektor pokreta dometa 12m neosjetljiv na kućne ljubimce i loma stakla dometa 9m. Bijele boje
Opis
AJAX FIBRA CombiProtect WH
Žičani adresabilni detektor pokreta dometa 12m neosjetljiv na kućne ljubimce i loma stakla dometa 9m. Bijele boje
| Proizvođač | AJAX |
| Tehnologija | Žičana adresabilna |
| Dimenzije | 110 x 65 x 50 mm |
| Stupanj sigurnosti | Grade 2 |
| Potrošnja | < 60 µA |
| Napajanje | 24 VDC |
| Ugradnja | Unutrašnja |
| Metoda detekcije | PIR / GB |
| Montaža | Zidna |
| Visina montaže | 2.2 m |
| Podešavanje osjetljivosti | Da |
| LED signalizacija | Da |
| IP zaštita | IP 50 |
| Radna temperatura | -10°C do +40°C |
| Tamper | Da |
| Neosjetljivost na kućne ljubimce | < 20 kg, < 50 cm |
| PIR element | Dual |
| Domet detekcije: PIR | 12 m |
| Domet detekcije: Lom Stakla | 9 m |
| Kut detekcije | 88.5°H, 80°V |
| Nosač u kompletu | Da |
| Temperaturna kompenzacija | Da |
| Težina | 93 g |
AJAX FIBRA CombiProtect WH

Povezani proizvodi
-

ALARMNA CENTRALA PARADOX EVOHD+ PANEL
238,08 € Dodaj u košaricu -
Akcija!

AJAX FIBRA DoorProtectPlus BL
81,20 €Izvorna cijena bila je: 81,20 €.60,93 €Trenutna cijena je: 60,93 €.Uštedite: 20,27 €-25%Dodaj u košaricu -
Akcija!

AJAX FIBRA DoorProtect WH
56,25 €Izvorna cijena bila je: 56,25 €.42,18 €Trenutna cijena je: 42,18 €.Uštedite: 14,07 €-25%Dodaj u košaricu -

DETEKTOR DSC WS4904W
75,00 € Dodaj u košaricu