AJAX DualCurtain Outdoor WH
Akcija!335,55 € Izvorna cijena bila je: 335,55 €.251,66 €Trenutna cijena je: 251,66 €.
Bežični detektor zavjesa za vanjsku upotrebu.
Opis
AJAX DualCurtain Outdoor WH
Bežični detektor zavjesa za vanjsku upotrebu, Podesivi domet detekcije do 2 x 15m, visina ugradnje 0,8 – 1,2m Antimasking funkcija, Opcija pokrivanja detekcije šuljanja, Bijele boje. NAPOMENA: KOMPATIBILAN SA AJAX HUB2, AJAX HUB2 PLUS ili AJAX HUB PLUS
| Proizvođač | AJAX |
| Tehnologija | Bežična |
| Ugradnja | Vanjska |
| Visina montaže | 0,8 – 1,2m |
| Metoda detekcije | PIR / AM |
| Antimasking funkcija | Da |
| Neosjetljivost na kućne ljubimce | Da |
| Bežična frekvencija | 868Mhz |
| Bežična komunikacija | Dvosmjerna |
| PIR element | Dual |
| Domet detekcije: PIR / AIR | 2 x 15m |
| Domet detekcije: Antimasking | 0,4 – 0,8m |
| Broj IC zraka / zona detekcije | 4 |
| Kut detekcije | 4,5° |
| Podešavanje osjetljivosti | Da |
| Zasebno podešavanje osjetljivosti | Da |
| Podešavanje kuta horizontalno | 0° – 3° |
| Tamper | Da |
| LED signalizacija | Da |
| Nosač u kompletu | Da |
| Temperaturna kompenzacija | Da |
| Radna temperatura | -25°C do +60°C |
| IP zaštita | IP54 |
| Napajanje | baterijsko 2 x CR123A |
| Dimenzije | 174 x 123 x 88 mm |
| Težina | 615 g |
| Montaža | Zid / Stup |
| Visina montaže | 0,8 – 1,3 m |
U PONUDI IMAMO I AJAX Hub2 Plus WH
Bežični komplet protuprovalnog Ajax sustava zaštitit će Vas i Vašu imovinu.
Brza i jednostavna montaža alarmnog sustava bez žica, instalacija i proboja zidova.
AJAX alarmni sustavom upravljajte putem mobilne aplikacije. Sustav je proširiv do 100 dodatnih elemenata kao što su:
-unutarnji i vanjski detektori pokreta;
-magnetni kontakti za vrata i prozore;
-daljinski upravljači, tipkovnice i panik tipke;
-unutarnje i vanjske sirene
-detektori plina, požara, vatre, pojave visoke temperature, poplave, razbijanja stakla
-bežične utičnice za upravljanje uređajima (TV, rasvjeta, grijanje i sl.)
U aplikaciju AJAX-a možete integrirati VIDEONADZOR i na taj način gledati što se događa u štićenom prostoru.
MOGUĆNOSTI AJAX ALARMNOG SUSTAVA
-integracija s videonadzornim kamerama
-SOS upozorenje preko Google Geo-lokacije (korisnik sustava na mobitelu jednim pritiskom na panik tipku šalje članovima obitelji zvučnu uzbunu sa lokacijom na kojoj se nalazi)
-jedna centrala i više odvojenih alarma: sustav možete podijeliti na particije i odvojiti štićenje prizemlja, dvorišta, kata i garaže na način da svaki prostor ima svoju grupu senzora.
-opcija spajanja na najjače zaštitarske kuće (CDS – central managment system) koje šalju zaštitare u slučaju razbojstva ili stvarnog alarmnog događaja
-opcija ugradnje detektora s integriranom kamerom (koji uz alarm šalje korisniku na mobitel videozapis sa mjesta provale)

PRIMJENA:
-stanovi
-obiteljske kuće
-stambene zgrade
-garaže
-poslovni objekti
-brodice i kampovi
JESTE LI ZNALI?
-da je AJAX sustav alarmni sustav ima najveći rast u security globalnom tržištu?
-da ga za zaštitu djelatnika koji nose panik tipke nose velike državne institucije?
-da je na IFSEC – security sajmu u Londonu, ovaj brend već niz godina dobitnik zlatne medalje za alarm s najboljim performansama?
-da AJAX alarm koristi anti-jammer bežičnu tehnologiju i pouzdaniji je od žičanog alarmnog sustava.

AJAX DualCurtain Outdoor WH
Povezani proizvodi
-
Akcija!

Ajax Doorbell BL
461,25 €Izvorna cijena bila je: 461,25 €.350,00 €Trenutna cijena je: 350,00 €.Uštedite: 111,25 €-24%Dodaj u košaricu -
Akcija!

AJAX bežični magnet DoorProtectPlus BL
87,76 €Izvorna cijena bila je: 87,76 €.61,43 €Trenutna cijena je: 61,43 €.Uštedite: 26,33 €-30%Dodaj u košaricu -
Akcija!

AJAX Centralna jedinica Hub WH
273,75 €Izvorna cijena bila je: 273,75 €.205,31 €Trenutna cijena je: 205,31 €.Uštedite: 68,44 €-25%Dodaj u košaricu -
Akcija!

AJAX bežični magnet DoorProtect BL
61,25 €Izvorna cijena bila je: 61,25 €.42,87 €Trenutna cijena je: 42,87 €.Uštedite: 18,38 €-30%Dodaj u košaricu