AJAX bežični magnet DoorProtectPlus WH
Akcija!87,76 € Izvorna cijena bila je: 87,76 €.61,43 €Trenutna cijena je: 61,43 €.
Bežični magnet sa priključnicom za dodatni kontakt i akcelometarski detektor vibracija i inklinacije. Bijele boje.
Opis
AJAX bežični magnet DoorProtectPlus WH
Ajax bežični magnet sa priključnicom za dodatni kontakt i akcelometarski detektor vibracija i inklinacije. Bijele boje.
Ajax DoorProtect Plus je bežični detektor otvaranja, udara i nagiba koji djeluje unutar Ajax sigurnosnog sustava, povezujući se putem zaštićenog Jeweller radio protokola. Koristi se unutar prostorija. Komunikacijski domet je do 1200 m vidljivosti. DoorProtect Plus može raditi do 5 godina s unaprijed instaliranom baterijom i može otkriti više od 2 milijuna otvora. Korisnik može konfigurirati detektor putem Ajax aplikacije za iOS, macOS, Windows ili Android. Aplikacija obavještava korisnika o svim događajima putem push obavijesti, SMS-a i poziva.
| Proizvođač | AJAX |
| Tehnologija | Bežični |
| Bežična frekvencija | 868 MHz |
| Bežična komunikacija | Dvosmjerna |
| Dimenzije | O20 x 90 mm |
| Stupanj sigurnosti | Grade 2 |
| Napajanje | Baterijsko 1 x 3V, tip CR-123A |
| Ugradnja | Unutrašnja |
| Detekcija | Vibracija / Otvaranje – Zatvaranje |
| Metoda detekcije | detektor vibracija / Reed |
| Montaža | Nadgradni |
| Domet detekcije | 20 mm |
| LED signalizacija | Da |
| Tamper | Da |
| Težina | 29g |
| Alarmni ulaz | NC |
| Tip / kućište | plastični |




Bežični komplet protuprovalnog Ajax sustava zaštitit će Vas i Vašu imovinu.
Brza i jednostavna montaža alarmnog sustava bez žica, instalacija i proboja zidova.
AJAX alarmni sustavom upravljajte putem mobilne aplikacije. Sustav je proširiv do 100 dodatnih elemenata kao što su:
-unutarnji i vanjski detektori pokreta;
-magnetni kontakti za vrata i prozore;
-daljinski upravljači, tipkovnice i panik tipke;
-unutarnje i vanjske sirene
-detektori plina, požara, vatre, pojave visoke temperature, poplave, razbijanja stakla
-bežične utičnice za upravljanje uređajima (TV, rasvjeta, grijanje i sl.)
U aplikaciju AJAX-a možete integrirati VIDEONADZOR i na taj način gledati što se događa u štićenom prostoru.
MOGUĆNOSTI AJAX ALARMNOG SUSTAVA
-integracija s videonadzornim kamerama
-SOS upozorenje preko Google Geo-lokacije (korisnik sustava na mobitelu jednim pritiskom na panik tipku šalje članovima obitelji zvučnu uzbunu sa lokacijom na kojoj se nalazi)
-jedna centrala i više odvojenih alarma: sustav možete podijeliti na particije i odvojiti štićenje prizemlja, dvorišta, kata i garaže na način da svaki prostor ima svoju grupu senzora.
-opcija spajanja na najjače zaštitarske kuće (CDS – central managment system) koje šalju zaštitare u slučaju razbojstva ili stvarnog alarmnog događaja
-opcija ugradnje detektora s integriranom kamerom (koji uz alarm šalje korisniku na mobitel videozapis sa mjesta provale)

PRIMJENA:
-stanovi
-obiteljske kuće
-stambene zgrade
-garaže
-poslovni objekti
-brodice i kampovi
JESTE LI ZNALI?
-da je AJAX sustav alarmni sustav ima najveći rast u security globalnom tržištu?
-da ga za zaštitu djelatnika koji nose panik tipke nose velike državne institucije?
-da je na IFSEC – security sajmu u Londonu, ovaj brend već niz godina dobitnik zlatne medalje za alarm s najboljim performansama?
-da AJAX alarm koristi anti-jammer bežičnu tehnologiju i pouzdaniji je od žičanog alarmnog sustava.

AJAX bežični magnet DoorProtectPlus WH
Povezani proizvodi
-
Akcija!

AJAX centralna jedinica Hub2 Plus WH
623,75 €Izvorna cijena bila je: 623,75 €.436,62 €Trenutna cijena je: 436,62 €.Uštedite: 187,13 €-30%Dodaj u košaricu -
Akcija!

AJAX bežični magnet DoorProtect BL
61,25 €Izvorna cijena bila je: 61,25 €.42,87 €Trenutna cijena je: 42,87 €.Uštedite: 18,38 €-30%Dodaj u košaricu -
Akcija!

AJAX centralna jedinica Hub2 WH
373,75 €Izvorna cijena bila je: 373,75 €.261,62 €Trenutna cijena je: 261,62 €.Uštedite: 112,13 €-30%Dodaj u košaricu -
Akcija!

AJAX Centralna jedinica Hub Plus BL
536,25 €Izvorna cijena bila je: 536,25 €.375,37 €Trenutna cijena je: 375,37 €.Uštedite: 160,88 €-30%Dodaj u košaricu