AJAX bežični magnet DoorProtect BL
Akcija!61,25 € Izvorna cijena bila je: 61,25 €.42,87 €Trenutna cijena je: 42,87 €.
Ajax DoorProtect je bežični detektor otvaranja vrata i prozora dizajniran za unutarnju upotrebu. Može raditi do 7 godina s unaprijed instaliranom baterijom i može otkriti više od 2 milijuna otvora.
Opis
AJAX bežični magnet DoorProtect BL
Ajax alarm – Bežični magnetni kontakt sa priključnicom za dodatni kontakt. Crne boje.
Ajax DoorProtect je bežični detektor otvaranja vrata i prozora dizajniran za unutarnju upotrebu. Može raditi do 7 godina s unaprijed instaliranom baterijom i može otkriti više od 2 milijuna otvora.
| Proizvođač | AJAX |
| Tehnologija | Bežični |
| Bežična frekvencija | 868 MHz |
| Bežična komunikacija | Dvosmjerna |
| Dimenzije | O20 x 90 mm |
| Stupanj sigurnosti | Grade 2 |
| Napajanje | Baterijsko 1 x 3V, tip CR-123A |
| Ugradnja | Unutrašnja |
| Detekcija | Otvaranje – Zatvaranje |
| Metoda detekcije | 1 x REED / 1 x AUX |
| Montaža | Nadgradni |
| Domet detekcije | 20 mm |
| LED signalizacija | Da |
| Tamper | Da |
| Težina | 29g |
| Alarmni ulaz | NC |
| Tip / kućište | plastični |
AJAX instalaterske upute_ENG_DoorProtect




Bežični komplet protuprovalnog Ajax sustava zaštitit će Vas i Vašu imovinu.
Brza i jednostavna montaža alarmnog sustava bez žica, instalacija i proboja zidova.
AJAX alarmni sustavom upravljajte putem mobilne aplikacije. Sustav je proširiv do 100 dodatnih elemenata kao što su:
-unutarnji i vanjski detektori pokreta;
-magnetni kontakti za vrata i prozore;
-daljinski upravljači, tipkovnice i panik tipke;
-unutarnje i vanjske sirene
-detektori plina, požara, vatre, pojave visoke temperature, poplave, razbijanja stakla
-bežične utičnice za upravljanje uređajima (TV, rasvjeta, grijanje i sl.)
U aplikaciju AJAX-a možete integrirati VIDEONADZOR i na taj način gledati što se događa u štićenom prostoru.
MOGUĆNOSTI AJAX ALARMNOG SUSTAVA
-integracija s videonadzornim kamerama
-SOS upozorenje preko Google Geo-lokacije (korisnik sustava na mobitelu jednim pritiskom na panik tipku šalje članovima obitelji zvučnu uzbunu sa lokacijom na kojoj se nalazi)
-jedna centrala i više odvojenih alarma: sustav možete podijeliti na particije i odvojiti štićenje prizemlja, dvorišta, kata i garaže na način da svaki prostor ima svoju grupu senzora.
-opcija spajanja na najjače zaštitarske kuće (CDS – central managment system) koje šalju zaštitare u slučaju razbojstva ili stvarnog alarmnog događaja
-opcija ugradnje detektora s integriranom kamerom (koji uz alarm šalje korisniku na mobitel videozapis sa mjesta provale)

PRIMJENA:
-stanovi
-obiteljske kuće
-stambene zgrade
-garaže
-poslovni objekti
-brodice i kampovi
JESTE LI ZNALI?
-da je AJAX sustav alarmni sustav ima najveći rast u security globalnom tržištu?
-da ga za zaštitu djelatnika koji nose panik tipke nose velike državne institucije?
-da je na IFSEC – security sajmu u Londonu, ovaj brend već niz godina dobitnik zlatne medalje za alarm s najboljim performansama?
-da AJAX alarm koristi anti-jammer bežičnu tehnologiju i pouzdaniji je od žičanog alarmnog sustava.

AJAX bežični magnet DoorProtect BL
Povezani proizvodi
-
Akcija!

AJAX bežični magnet DoorProtect WH
61,25 €Izvorna cijena bila je: 61,25 €.55,16 €Trenutna cijena je: 55,16 €.Uštedite: 6,09 €-10%Dodaj u košaricu -
Akcija!

Ajax FireProtect 2 RB (CO) BL
173,75 €Izvorna cijena bila je: 173,75 €.130,31 €Trenutna cijena je: 130,31 €.Uštedite: 43,44 €-25%Dodaj u košaricu -
Akcija!

AJAX Relay
68,75 €Izvorna cijena bila je: 68,75 €.48,12 €Trenutna cijena je: 48,12 €.Uštedite: 20,63 €-30%Dodaj u košaricu -
Akcija!

AJAX Button BL
49,61 €Izvorna cijena bila je: 49,61 €.37,20 €Trenutna cijena je: 37,20 €.Uštedite: 12,41 €-25%Dodaj u košaricu