VANJSKA JEDINICA PORTAFON DVC DVN-F2230CWL
211,25 €
Video pozivna jedinica, otvaranje vrata provlačenjem kartice, mobilna APP, detekcija lica…
SKU: 15412
Kategorije: DVC portafoni, DVC vanjske jedinice, Portafoni
Oznake: DVC PORTAFON, PORTAFON, PORTAFON S KAMEROM, Videoportafon
Opis
VANJSKA JEDINICA PORTAFON DVC DVN-F2230CWL
Video pozivna jedinica, maks. rezolucija: 2Mpx, funkcija kontrole pristupa, dvosmjerna daljinska komunikacija između kućnog zvona i mobilne APP, otvaranje vrata provlačenjem kartice, mobilna APP, IR i bijela LED svjetla, tamper alarm i alarm za kontakt vrata, 2,4G Wi-Fi, ugrađeni utor za mikro SD karticu, do 256 GB, detekcija lica, snimanje lica. Povezivanje mrežnim kablom, WIFI
| Proizvođač | DVC |
| Sustav | IP |
| Vrsta artikla | Video doorbell |
| Način povezivanja | Ethernet/WiFi |
| Ugrađena kontrola pristupa | Mifare (13,56MHz) |
| Napajanje | 12VDC/PoE |
| Kamera | 2Mpx |
| Radna temperatura | -20°C do +55°C |
| Dimenzije | 150×50×29.8mm |
Povezani proizvodi
-

VANJSKA JEDINICA HIKVISION DS-KD8003-IME2/M
287,50 € Dodaj u košaricu -

VANJSKA JEDINICA HIKVISION DS-KV8113-WME1-F
381,25 € Dodaj u košaricu -

VANJSKA JEDINICA HIKVISION DS-KD8003-IME1/M
287,50 € Dodaj u košaricu -
Akcija!

VTEK KOMPLET 7″ CRNI MONITOR ZA ČETIRI STANA
648,17 €Izvorna cijena bila je: 648,17 €.486,00 €Trenutna cijena je: 486,00 €.Uštedite: 162,17 €-25%Dodaj u košaricu