VANJSKA JEDINICA HIKVISION DS-KV8113-WME1-F
381,25 €
Vanjska portafonska jedinica sa jednom pozivnom tipkom, ugrađenim čitačem kartica i 2 izlaza za bravu.
Opis
VANJSKA JEDINICA HIKVISION DS-KV8113-WME1-F
Vanjska IP pozivna jedinica kompaktnog dizajna, WIFI, 1 pozivna tipka, kamera 2MP, ugrađena Mifare čitač kartica, IP65 zaštita. Podžbukna ugradnja, napajanje 12V DC ili Standard PoE, 1 relejni izlaz za bravu.
| Proizvođač | HIKVISION |
| Sustav | IP adresa |
| Vrsta članka | Vanjska jedinica |
| Broj pozivnih tipkala | 1 |
| Način komunikacije | Audio/Video |
| Način povezivanja | Ethernet/WiFi |
| Nadogradnja | Podžbukna |
| Napajanje | 12VDC/PoE |
| Mehanička zaštita | IP65 |
| Kamera | 2 megapiksela |
| Učinkoviti kut pregleda kamere | 129° (V) x 75° (V) |
| Način upravljanja bravom | Relejni izlaz |
| Ugrađena kontrola pristupa | Mifare (13,56 MHz) |
| Radna temperatura | -40°C do +53°C |
| Dimenzije | 174x91x29mm |
Datasheet VANJSKA JEDINICA HIKVISION DS-KV8113-WME1-F

Povezani proizvodi
-

UNUTARNJA JEDINICA HIKVISION DS-KM8301
1.459,95 € Dodaj u košaricu -
Akcija!

VTEK KOMPLET 7″ PORTAFON ZA ČETIRI STANA
648,17 €Izvorna cijena bila je: 648,17 €.486,00 €Trenutna cijena je: 486,00 €.Uštedite: 162,17 €-25%Dodaj u košaricu -

UNUTARNJA JEDINICA HIKVISION DS-KH6350-WTE1
306,25 € Dodaj u košaricu -
Akcija!

VTEK KOMPLET 7″ PORTAFON ZA DVA STANA
464,88 €Izvorna cijena bila je: 464,88 €.348,00 €Trenutna cijena je: 348,00 €.Uštedite: 116,88 €-25%Dodaj u košaricu