VANJSKA JEDINICA PORTAFON DVC DVN-D223W
498,75 €
Vanjska pozivna jedinica. Otvaranje putem kartice/privjeska (125kHz ili 13,56MHz), PIN-a, raspoznavanja lica, unutarnje jedinice i aplikacije.
SKU: 15409
Kategorije: DVC portafoni, DVC vanjske jedinice, Portafoni
Oznaka: DVC PORTAFON, PORTAFON, PORTAFON S KAMEROM, RFID ČITAČ, Videoportafon
Opis
VANJSKA JEDINICA PORTAFON DVC DVN-D223W
Vanjska pozivna jedinica. Otvaranje putem kartice/privjeska (125kHz ili 13,56MHz), PIN-a, raspoznavanja lica, unutarnje jedinice i aplikacije. Povezivanje mrežnim kablom, WIFI. IP67; IK04
| Proizvođač | DVC |
| Sustav | IP |
| Vrsta artikla | Vanjska jedinica |
| Broj pozivnih tipkala | Pozivanje po broju stana |
| Način komunikacije | Audio/Video |
| Način povezivanja | Ethernet/WiFi |
| Ugradnja | Nadžbukna |
| Ugrađena kontrola pristupa | RFID (125kHz & 13,56), PIN, raspoznavanje lica |
| Napajanje | 12VDC/PoE |
| Mehanička zaštita | IP67 |
| Kamera | 2Mpx |
| Efektivni kut pregleda kamere | Vert.: 74°, Hor.: 139°, Dia.: 170° |
| Zaslon | 3,5″ |
| Broj kontroliranih izlaza | 2 |
| Radna temperatura | -20°C do +60°C |
| Dimenzije | 210x104x30mm |
Tehničke specifikacije TS01-DVN-D223W
Povezani proizvodi
-
Akcija!

VTEK KOMPLET PORTAFON ZA TRI STANA
552,38 €Izvorna cijena bila je: 552,38 €.414,00 €Trenutna cijena je: 414,00 €.Uštedite: 138,38 €-25%Dodaj u košaricu -

OKVIR ZA MODUL DVC 821F/2X2
87,50 € Dodaj u košaricu -

VANJSKA JEDINICA HIKVISION DS-KD8003-IME2/M
287,50 € Dodaj u košaricu -
Akcija!

VTEK KOMPLET 7″ PORTAFON ZA DVA STANA
464,88 €Izvorna cijena bila je: 464,88 €.348,00 €Trenutna cijena je: 348,00 €.Uštedite: 116,88 €-25%Dodaj u košaricu