VANJSKA JEDINICA PORTAFON DVC DT611/MK
198,75 €
Vanjska pozivna jedinica s fish-eye kamerom u boji i 1 pozivnom tipkom. Nadžbukna ugradnja (kutija u kompletu).
Opis
VANJSKA JEDINICA PORTAFON DVC DT611/MK
Vanjska pozivna jedinica s fish-eye kamerom u boji i 1 pozivnom tipkom. Izrađeno od nehrđajućeg čelika. IP54 zaštita. Ugrađena mehanička tipkovnica za kontrolu pristupa. Nadžbukna ugradnja (kutija u kompletu).
| Proizvođač | DVC |
| Sustav | DVC 2-Easy |
| Način komunikacije | Audio/Video |
| Način povezivanja | 2 žice |
| Nadogradnja | Nadzbukna |
| Dimenzije | 182x93x44mm |
| Vrsta članka | Vanjska jedinica |
| Broj pozivnih tipkala | 1 |
| Ugrađena kontrola pristupa | PIN |
| Način upravljanja bravom | Naponski (12Vdc)/Relejni izlaz |
| Broj kontroliranih izlaza | 1 |
| Kamera | U boji |
| Senzor | CMOS senzor u boji, 2,0 megapiksela |
| Napajanje | 24 V DC |
| Radna temperatura | -15°C do +55°C |
Korisnička uputa za VANJSKA JEDINICA PORTAFON DVC DT611-MK
VANJSKA JEDINICA PORTAFON DVC DT611/MK




