VANJSKA JEDINICA PORTAFON DVC DT607/FE/ID/S4/RH
Akcija!205,00 € Izvorna cijena bila je: 205,00 €.184,50 €Trenutna cijena je: 184,50 €.
Uštedite: 20,50 €-10%
Vanjska pozivna jedinica s Fisheye kamerom u boji (170°) i 4 pozivne tipke. Izrađeno od nehrđajućeg čelika.
Opis
VANJSKA JEDINICA PORTAFON DVC DT607/FE/ID/S4/RH
Vanjska pozivna jedinica s Fisheye kamerom u boji (170°) i 4 pozivne tipke. Izrađeno od nehrđajućeg čelika. IP54 zaštita. Ugrađen RFID čitač. Nadžbukna ugradnja. Napajanje 24 VDC. U kompletu dolazi 7 kom RFID privjesaka.
| Proizvođač | DVC |
| Sustav | 2 Lako |
| Način komunikacije | Audio/Video |
| Način povezivanja | 2 žice |
| Nadogradnja | Nadzbukna |
| Vrsta članka | Vanjska jedinica |
| Broj pozivnih tipkala | 4 |
| Ugrađena kontrola pristupa | RFID (125 kHz) |
| Kapacitet | 320 RFID kartica/privjesaka |
| Način upravljanja bravom | Naponski (12Vdc)/Relejni izlaz |
| Broj kontroliranih izlaza | 1 |
| Kamera | U boji |
| Senzor | CMOS, riblje oko 170°, 500 TVL |
| Napajanje | 24 V DC |
| Mehanička zaštita | IP54 |
| Radna temperatura | -20°C do +55°C |
| Dimenzije | 94x179x42mm |
Korisnička uputa za VANJSKA JEDINICA PORTAFON DVC DT607FEIDS4RH
VANJSKA JEDINICA PORTAFON DVC DT607/FE/ID/S4/RH

– u ponudi imamo UNUTARNJA JEDINICA DVC DT47MG




