MAGNETNI KONTAKT DS-PDMCS-EG2-WE HIKVISION
48,74 €
Bežični magnet za zaštitu vrata i prozora, prednji i stražnji tamper
Opis
MAGNETNI KONTAKT DS-PDMCS-EG2-WE HIKVISION
Bežični magnet za zaštitu vrata i prozora, prednji i stražnji tamper
| Proizvođač | Hikvision |
| Tehnologija | Bežični |
| Bežična frekvencija | 868 MHz |
| Bežična komunikacija | Dvosmjerna |
| Dimenzije | 29 x 69 x 10 mm (kontakt), 14 x 69 x 10mm (magnet) |
| Napajanje | Baterijsko CR2450 |
| Ugradnja | Unutrašnja |
| Detekcija | Otvaranje – Zatvaranje |
| Metoda detekcije | Reed |
| Montaža | Nadgradni |
| Domet detekcije | 52 mm |
| LED signalizacija | Da |
| Tamper | Da |
| Težina | 38 g |
| Tip / kućište | PVC |

Povezani proizvodi
-

HIKVISION DETEKTOR POKRETA DS-PDC15-EG2-WE
96,88 € Dodaj u košaricu -

PANIK TIPKA DS-PDEB1-EG2-WE HIKVISION
43,13 € Dodaj u košaricu -
Akcija!

HIKVISION BEŽIČNI ALARM KOMPLET 4
888,75 €Izvorna cijena bila je: 888,75 €.533,00 €Trenutna cijena je: 533,00 €.Uštedite: 355,75 €-40%Dodaj u košaricu -

HIKVISION DETEKTOR POKRETA DS-PDP15P-EG2-WE BL
97,89 € Dodaj u košaricu