DALJINSKI UPRAVLJAČ DS-PKF1-WE HIKVISION
55,00 €
Upravljač za uključivanje i isključivanje središnje
Konfiguracije preko aplikacija
Opis
DALJINSKI UPRAVLJAČ DS-PKF1-WE HIKVISION
Upravljač za uključivanje i isključivanje središnje
konfiguracije preko aplikacija
Bežični daljinski upravljač, 4 funkcijske tipke
| Proizvođač | Hikvision |
| Tehnologija | Bežična |
| Bežična frekvencija | 868 MHz |
| Bežična komunikacija | Dvosmjerna |
| Način prikaza | LED |
| Napajanje | baterija 1 x 3V, tip CR2032 |
| Dimenzije | 35,2 x 63,2 x 11,3 mm |
| Broj programabilnih tipki | 4 |
| Težina | 15 g |




