ČITAČ KARTICA IN-WGR1-EM
30,00 €
Wiegand čitač, IP66 razina zaštite, radi sa karticama na 125kHz, domet očitavanja 0~5 cm.
SKU: 13806
Kategorije: Šifrarnici za vrata, Tipkovnice i čitači
Oznake: ČITAČ KARTICA, KONTROLA PRISTUPA
Opis
ČITAČ KARTICA IN-WGR1-EM
Wiegand čitač, IP66 razina zaštite, radi sa karticama na 125kHz, domet očitavanja 0~5 cm.
| Proizvođač | inOUT |
| Namjena | Kontrola pristupa/Evidencija radnog vremena |
| Montaža | Nadžbukna |
| Vrsta artikla | Čitač |
| Način identifikacije | RFID |
| Frekvencija očitanja | 125 kHz |
| Napajanje | 9~18V DC |
| Komunikacija | Wiegand (W26/W34) |
| Domet očitanja | ≤5cm |
| Tipkovnica | NE |
| LED signalizacija | DA |
| LCD display | NE |
| Radna temperatura | -20°C do +60°C |
| Stupanj mehaničke zaštite | IP66 |
| Dimenzije | 120x50x20mm |
Povezani proizvodi
-

WI-FI ZVONO CS-CMT-B0-CHIME EZVIZ
37,03 € Dodaj u košaricu -

KONTROLER IN-CC4
423,75 € Dodaj u košaricu -
Akcija!

SIB šifrarnik K 1201 PIN + ID ČITAČ samo za unutarnju upotrebu
37,83 €Izvorna cijena bila je: 37,83 €.32,15 €Trenutna cijena je: 32,15 €.Uštedite: 5,68 €-15%Dodaj u košaricu -

BCS komplet za nadzor obilaska
1.112,50 € Dodaj u košaricu