ČITAČ KARTICA IN-S2-EM
45,00 €
Samostojeći čitač kartica na 125kHz u plastičnom kućištu IP66 razine zaštite za do 2000 korisnika. Napajanje 9-24 V DC.
SKU: 13811
Kategorije: Šifrarnici za vrata, Tipkovnice i čitači
Oznake: ČITAČ KARTICA, KONTROLA PRISTUPA
Opis
ČITAČ KARTICA IN-S2-EM
Samostojeći čitač kartica na 125kHz u plastičnom kućištu IP66 razine zaštite za do 2000 korisnika. Napajanje 9-24 V DC.
| Proizvođač | inOUT |
| Namjena | Kontrola pristupa |
| Montaža | Nadžbukna |
| Vrsta artikla | Samostalni čitač |
| Način identifikacije | RFID |
| Frekvencija očitanja | 125 kHz |
| Napajanje | 9~18V DC |
| Domet očitanja | 3~10cm |
| Tipkovnica | NE |
| LED signalizacija | DA |
| LCD display | NE |
| Radna temperatura | -40°C do +60°C |
| Broj izlaza za električnu bravu | 1 |
| Vrsta izlaza | Relejni izaz |
| Ulaz za tipkalo za izlaz | 1 |
| Max broj korisnika | 2000 |
| Potrošnja | <40mA (u mirovanju) |
| Stupanj mehaničke zaštite | IP66 |
| Način programiranja | “master” kartica ili daljinski upravljač |
| Dimenzije | 103x48x20mm |
Povezani proizvodi
-

Bluetooth Exit tipka Sebury S-PAD
39,68 € Dodaj u košaricu -
Akcija!

SIB P 9 čitač kartica IP68 zaštita od vanjskih utjecaja
41,81 €Izvorna cijena bila je: 41,81 €.35,53 €Trenutna cijena je: 35,53 €.Uštedite: 6,28 €-15%Dodaj u košaricu -

BESKONTAKTNA DUAL KARTICA
1,65 € Dodaj u košaricu -

CRD MIFARE BESKONTAKTNA KARTICA
0,80 € Dodaj u košaricu