ČITAČ KARTICA IN-H4-Dual-FP WF
125,00 €
Samostojeći čitač kartica (EM+MF) sa tipkovnicom i čitačem otisaka prsta u anti-vandal kućištu IP66 razine zaštite sa pozadinskim osvjetljenjem.
Nema na zalihi
SKU: 16741
Kategorije: Šifrarnici za vrata, Tipkovnice i čitači
Oznake: ČITAČ KARTICA, čitač otiska prsta, KONTROLA PRISTUPA, RFID ČITAČ
Opis
ČITAČ KARTICA IN-H4-Dual-FP WF
Samostojeći čitač kartica (EM+MF) sa tipkovnicom i čitačem otisaka prsta u anti-vandal kućištu IP66 razine zaštite sa pozadinskim osvjetljenjem. Podržava Wiegand komunikaciju. Mogućnost upravljanja i administriranja Tuya aplikacijom putem WiFi-a. Mogućnost “interlockinga”. 1000 korisnika (988 korisnika + 2 panic korisnika + 10 posjetitelja) i 500 korisnika preko aplikacije.
| Proizvođač | inOUT |
| Namjena | Kontrola pristupa |
| Montaža | Nadžbukna |
| Vrsta artikla | Čitač/tipkovnica |
| Način identifikacije | RFID, PIN, otisak prsta |
| Frekvencija očitanja | 125 kHz, 13,56 MHz |
| Napajanje | 12~18V DC |
| Komunikacija | Wiegand, WiFi |
| Domet očitanja | 2~6cm |
| Tipkovnica | DA |
| LED signalizacija | DA |
| LCD display | NE |
| Radna temperatura | -40°C do +60°C |
| Broj izlaza za električnu bravu | 1 |
| Vrsta izlaza | Relejni izaz |
| Ulaz za tipkalo za izlaz | 1 |
| Ulaz za status otvorenosti vrata | 1 |
| Max broj korisnika | 1000 |
| Potrošnja | ≤60mA (u mirovanju), ≤150mA (u radu) |
| Stupanj mehaničke zaštite | IP66 |
| Način programiranja | Tipkovnica/aplikacija |
| Dimenzije | 165x44x22mm |



