ČITAČ KARTICA IN-H2MF-W 13,56MHz
85,00 €
Samostojeći čitač EM 13.56 MHz kartica sa tipkovnicom u vodootpornom, antivandal kućištu (IP68) za max. 2000 korisnika.
SKU: 13833
Kategorije: Šifrarnici za vrata, Tipkovnice i čitači
Oznake: ČITAČ KARTICA, KONTROLA PRISTUPA, ŠIFRARNIK
Opis
ČITAČ KARTICA IN-H2MF-W
Samostojeći čitač EM 13.56 MHz kartica sa tipkovnicom u vodootpornom, antivandal kućištu (IP68) za max. 2000 korisnika. Podržava režim rada: Samo kartica, samo pin kod, kartica+pin kod. Kromirano kućište. Anti sabotažni senzor. Napajanje 12-24 V DC.
| Proizvođač | inOUT |
| Namjena | Kontrola pristupa |
| Montaža | Nadžbukna |
| Vrsta artikla | Samostalni čitač |
| Način identifikacije | RFID, PIN |
| Frekvencija očitanja | 13,56 MHz |
| Napajanje | 12/24VDC |
| Komunikacija | Wiegand 26-bit |
| Domet očitanja | 5-8cm |
| Tipkovnica | DA |
| LED signalizacija | DA |
| LCD display | NE |
| Radna temperatura | -15°C do +60°C |
| Zvučna signalizacija | DA |
| Broj izlaza za električnu bravu | 1 |
| Vrsta izlaza | Relejni izaz |
| Ulaz za tipkalo za izlaz | 1 |
| Ulaz za status otvorenosti vrata | 1 |
| Mjesta za spajanje čitača | 1 |
| Max broj korisnika | 2000 |
| Potrošnja | Max. 60mA@12VDC |
| Stupanj mehaničke zaštite | IP68 |
| Način programiranja | Tipkovnica |
| Dimenzije | 118x81x26 mm |
Povezani proizvodi
-

Secukey tipka za izlaz nadžbukna C Button
23,89 € Dodaj u košaricu -

MINI WiFi KONTROLER IN-SBOARD III WF
61,25 € Dodaj u košaricu -

Tipka za izlaz nadžbukna
17,92 € Dodaj u košaricu -
Akcija!

Samostojeći ID čitač EM 125 KHz SIB MT 9 za vanjsku ugradnju
87,10 €Izvorna cijena bila je: 87,10 €.74,03 €Trenutna cijena je: 74,03 €.Uštedite: 13,07 €-15%Dodaj u košaricu