Ajax LightCore (2-way)
Akcija!100,00 € Izvorna cijena bila je: 100,00 €.75,00 €Trenutna cijena je: 75,00 €.
Uštedite: 25,00 €-25%
Baza prekidača – paralelni za Ajax LightSwitch pametne prekidače.
Opis
Ajax LightCore (2-way)
Baza prekidača – paralelni za Ajax LightSwitch pametne prekidače. Kompatibilna sa Hub Plus, Hub 2, Hub 2 Plus, Fibra Hub Hybrid alarmnim centralama i Rex i Rex 2 proširivačima dometa.
| Proizvođač | Ajax |
| Izvedba | Modularna |
| Bežična frekvencija | 868 MHz |
| Bežična komunikacija | Dvosmjerna |
| Namjena | Baza prekidača |
| Napajanje glavno | 220 VAC |
| Potrošnja | do 200mW |
| Max opterećenje | od 5 do 600W |
| Temperaturna zaštita | iznad +60°C |
| Zaštita od preopterećenja | do 2,6A |
| Radna temperatura | od -10°С do +40°С |
| IP zaštita | IP 20 |
| LED indikacija | Da |
| Pozadinsko osvjetljenje | Da |
| Dimenzije | 76.3 × 72.3 × 29.2 mm |
| Masa | 48,34 g |
Povezani proizvodi
-
Akcija!

AJAX Centralna jedinica Hub Plus BL
536,25 €Izvorna cijena bila je: 536,25 €.375,37 €Trenutna cijena je: 375,37 €.Uštedite: 160,88 €-30%Dodaj u košaricu -
Akcija!

AJAX centralna jedinica Hub2 BL
373,75 €Izvorna cijena bila je: 373,75 €.280,00 €Trenutna cijena je: 280,00 €.Uštedite: 93,75 €-25%Dodaj u košaricu -
Akcija!

AJAX centralna jedinica Hub2 Plus WH
623,75 €Izvorna cijena bila je: 623,75 €.436,62 €Trenutna cijena je: 436,62 €.Uštedite: 187,13 €-30%Dodaj u košaricu -
Akcija!

Ajax FireProtect 2 RB (CO) BL
173,75 €Izvorna cijena bila je: 173,75 €.130,31 €Trenutna cijena je: 130,31 €.Uštedite: 43,44 €-25%Dodaj u košaricu