AJAX FIBRA MotionProtect WH
Akcija!81,25 € Izvorna cijena bila je: 81,25 €.56,87 €Trenutna cijena je: 56,87 €.
Uštedite: 24,38 €-30%
Žičani adresabilni PIR detektor pokreta dometa.
Opis
AJAX FIBRA MotionProtect WH
Žičani adresabilni PIR detektor pokreta dometa 12m@85°, neosjetljiv na kućne ljubimce do 20 kg i visine do 50cm. Bijele boje
| Proizvođač | AJAX |
| Tehnologija | Žičana adresabilna |
| Dimenzije | 110 x 65 x 50 mm |
| Stupanj sigurnosti | 2. razred |
| Potrošnja | < 50 µA |
| Napajanje | 24 VDC |
| Nadogradnja | Unutrašnjost |
| Metode detekcije | PIR |
| Montaža | Zidna |
| Visina montaže | 2,2 m |
| Podešavanje osjetljivosti | Da |
| LED signalizacija | Da |
| IP zaštita | IP50 |
| Radna temperatura | -10°C do +40°C |
| Nagovarati | Da |
| Neosjetljivost na kućne ljubimce | < 20 kg, < 50 cm |
| PIR element | Dual |
| Detekcija doma: PIR | 12 m |
| Kut detekcije | 88,5°H, 80°V |
| Nosač u kompletu | Da |
| Temperaturna kompenzacija | Da |
| Težina | 86 g |
AJAX FIBRA MotionProtect WH

Povezani proizvodi
-

HIBRIDNA ALARMNA CENTRALA DSC PRO-HS3032-KIT1EN
573,75 € Dodaj u košaricu -
Akcija!

AJAX FIBRA CombiProtect BL
136,13 €Izvorna cijena bila je: 136,13 €.102,09 €Trenutna cijena je: 102,09 €.Uštedite: 34,04 €-25%Dodaj u košaricu -
Akcija!

AJAX FIBRA GlassProtect BL
86,00 €Izvorna cijena bila je: 86,00 €.64,50 €Trenutna cijena je: 64,50 €.Uštedite: 21,50 €-25%Dodaj u košaricu -

DSC NEO KOMUNIKATOR INTERNET/HSPA TL2803G-E
736,25 € Pročitaj više