AJAX BEŽIČNI ALARM ZA STAN 5 DETEKTORA
Akcija!911,25 € Izvorna cijena bila je: 911,25 €.683,43 €Trenutna cijena je: 683,43 €.
SADRŽAJ SUSTAVA:
- središnji AJAX HUB WH
- vanjsku sirenu AJAX STREETSIREN WH
- 5 senzora AJAX MOTIONPROTECT WH
Podešavanje i upravljanje putem pametnih telefona ili desktop aplikacija Ajax sigurnosni sustav
Opis
AJAX BEŽIČNI ALARM ZA STAN 5 DETEKTORA
SADRŽAJ:
1x AJAX Centralna jedinica Hub WH
Centralna jedinica (HUB) bežičnog protuprovalnog sustava s integriranim LAN i GSM/GPRS komunikatorom, omogućeno dodavanje i rad do 100 bežičnih uređaja, 9 particija, max 50 korisnika. Ugrađena back-up baterija. Bijele boje
| Tehnologija |
| Bežična |
| Bežična frekvencija |
| 868 MHz / do 2000 m |
| SIM kartica |
| 1 SIM kartica |
| Tehnološka posebnost |
| 2G i Ethernet, dvosmjerna Jeweller komunikacija |
| Broj uređaja |
| 50 |
| Grupe, korisnici, scenariji |
| 9 grupa( particija) / 50 korisnika 5 scenarija |
| Integracija kamere i snimača |
| 10 |
| Komunikacijski kanali |
| GSM 850/900/1800/1900 MHz GPRS, Ethernet |
| Bežična sirena |
| 10 |
| Klasa sigurnosti / certifikati |
| Sigurnosni stupanj 2, klasa zaštite okoliša II SP2 (GSM-SMS), SP5 (LAN) DP3 U skladu sa zahtjevima: EN 50131-1, EN 50131-3, EN 50136-2 |
| Napajanje / sigurnosna kopija |
| 110-240 V AC/ Li-Ion baterija 2 Ah |
| Zaštita |
| Neovlašteno otvaranje i ometanje |
| Dimenzije |
| 163x163x36mm, 350g |
1x AJAX bežična sirena StreetSiren WH
Bežična vanjska sirena pojačane glasnoće od 85 do 113 dB@1m sa LED notifikacijom i ugrađenom akcelometarskom tamper zaštitom, baterijsko napajanje, opcija vanjskog 12VDC izvora napajanja. Bijele boje.
| Proizvođač | AJAX |
| Tehnologija | Bežična |
| Bežična frekvencija | 868 MHz |
| Bežična komunikacija | Dvosmjerna |
| Napajanje | Baterija 4 x CR123A |
| Nadogradnja | Vanjska |
| Nagovarati | Da |
| Bljeskalica | LED |
| Isključenje zvučne signalizacije praćenje alarmnog izlaza | Da |
| Aktivacijski signal | WLS |
| Stupanj zaštitite | 2. razred |
| IP zaštita | IP54 |
| Radna temperatura | -25°C <> +55°C |
| Zvučni izlaz | 85-113 dB na 1 m |
| Dimenzije | 200 x 200 x 51 mm |
| Težina | 502 grama |
5x AJAX DETEKTOR MotionProtect WH
Ajax bežični PIR detektor pokreta dometa 12m@85°, neosjetljiv na kućne ljubimce do 20 kg i visine do 50cm. Bijele boje
| Tehnologija |
| Bežična |
| Bežična frekvencija |
| 868 MHz |
| Bežična komunikacija |
| Dvosmjerna |
| Stupanj sigurnosti |
| 2. razred |
| Napajanje |
| Baterija, 1 x 3V, tip CR123A |
| Nadogradnja |
| Unutarnja/zidna |
| Metode detekcije |
| PIR |
| Neosjetljivost na kućne ljubimce |
| <20 kg, <50 cm |
| PIR element |
| Dual |
| Detekcija doma: PIR |
| 12 mjeseci |
| Kut detekcije |
| 88,5°H, 80°V |
AJAX BEŽIČNI ALARM ZA STAN 5 DETEKTORA
Povezani proizvodi
-

HIKVISION DETEKTOR POKRETA DS-PDPC12PF-EG2-WE
237,50 € Dodaj u košaricu -
Akcija!

AJAX BEŽIČNI ALARM ZA STAN SA DETEKTOROM POKRETA
372,00 €Izvorna cijena bila je: 372,00 €.260,40 €Trenutna cijena je: 260,40 €.Uštedite: 111,60 €-30%Dodaj u košaricu -
Akcija!

AJAX BEŽIČNI ALARM VATRE PLINA I PROTUPROVALE
548,48 €Izvorna cijena bila je: 548,48 €.411,36 €Trenutna cijena je: 411,36 €.Uštedite: 137,12 €-25%Dodaj u košaricu -
Akcija!

AJAX ALARM ZA KUĆU SA TIPKOVNICOM
1.367,50 €Izvorna cijena bila je: 1.367,50 €.888,87 €Trenutna cijena je: 888,87 €.Uštedite: 478,63 €-35%Dodaj u košaricu