MOTOR ZA KLIZNA VRATA COMUNELLO FORT 600/24V VICTOR
Akcija!623,00 € Izvorna cijena bila je: 623,00 €.590,00 €Trenutna cijena je: 590,00 €.
Uštedite: 33,00 €-5%
Komplet automatike za klizna vrata težine do 600kg.
Opis
MOTOR ZA KLIZNA VRATA COMUNELLO FORT 600/24V VICTOR
GKFT060MLB901A Komplet automatike za klizna vrata težine do 600kg.
Potpuni sadržaj:
- 1x motor FT600kg
- 1x jedinicu upravljača CU-24V-1M
- 1x DART fotoćelije
- 2x daljinski upravljač VIKTOR R/C grey
- 1x LED bljeskalicu žute boje SWIFT, postolje za učvršćivanje motora, brava s ključem, mehanički prekidači.
| Proizvođač | KOMUNELLO |
| Intenzitet otvaranja | Učestala upotreba |
| Maksimalni potisak | 550N |
| Maks. težina vrata (kg) | 600 |
| Montaža | Nadgradni |
| Napajanje | 230 V AC |
| Napajanje motora | 24 VDC |
| Potrošnja | 110 W |
| Vrijeme otvaranja | 0,28 m/s |
| Vrsta kompleta | Klizna vrata |
| Dimenzije | 325x237x199,6 |
| IEC klasifikacija | 2 |
| Radna temperatura | -20°C – 55°C |
| Stupanj mehaničke zaštite | IP44 |
| Težina | 10,6 kg |
| Napojnica pusti | M4 |
Instalaterske upute MOTOR ZA KLIZNA VRATA COMUNELLO FORT 600-24V VICTOR
MOTOR ZA KLIZNA VRATA COMUNELLO FORT 600/24V VICTOR

Povezani proizvodi
-

LETVA ZA KLIZNU OGRADU 3 PRIHVATA
22,56 € Dodaj u košaricu -
Akcija!

MOTOR ZA KLIZNA VRATA COMUNELLO FORT 400/24V VICTOR
497,55 €Izvorna cijena bila je: 497,55 €.447,79 €Trenutna cijena je: 447,79 €.Uštedite: 49,76 €-10%Dodaj u košaricu -

LETVA ZA KLIZNU OGRADU 4 PRIHVATA
13,27 € Dodaj u košaricu -
Akcija!

RAMPA HIKVISION DS-TMG420/A/B(4m light pole)
2.722,50 €Izvorna cijena bila je: 2.722,50 €.1.905,75 €Trenutna cijena je: 1.905,75 €.Uštedite: 816,75 €-30%Dodaj u košaricu