WI-FI ANTENA DVC WI-CPE511
66,23 €
Wi-Fi antena 5.8Ghz, dometa do 5km za povezivanje DVC IP kamere, brzina protoka do 300Mbps, IP67 zaštita.
Nema na zalihi
Opis
WI-FI ANTENA DVC WI-CPE511
Wi-Fi antena 5.8Ghz, dometa do 5km za povezivanje DVC IP kamere, brzina protoka do 300Mbps, IP67 zaštita.
| Opis | Wi-Fi antena za DVC IP video |
| Brzina prijenosa | 300 Mbps |
| Radna frekvencija | 5,8 GHz |
| Domet | 5 km |
| Snaga bežičnog prijenosa | 23 dbm |
| Prenaponska zaštita | 10 kV |
| Napajanje | 24V PoE (adapter u kompletu) |
| Dimenzije | 160 x 105 x 52 mm |
| IP zaštita | IP67 |
| Potrošnja | 6W |
| Radna temperatura | -40 °C – 70 °C |
WI-FI ANTENA DVC WI-CPE511

Povezani proizvodi
-

KEEN Ranger PT – vanjska kamuflažna rotirajuća 4G kamera + solarni panel
348,75 € Pročitaj više -

KONEKTOR BNC-C
0,66 € Dodaj u košaricu -

PRIJEMNIK HIKVISION DS-1H05-R
142,01 € Pročitaj više -
Akcija!

HIKVISION VIDEO NADZOR ZA KUĆU 5MP
830,00 €Izvorna cijena bila je: 830,00 €.498,00 €Trenutna cijena je: 498,00 €.Uštedite: 332,00 €-40%Dodaj u košaricu