VANJSKA JEDINICA PORTAFON DVC DT607F/FE/ID/S1
Akcija!186,25 € Izvorna cijena bila je: 186,25 €.164,10 €Trenutna cijena je: 164,10 €.
Uštedite: 22,15 €-12%
Vanjska pozivna jedinica s Fisheye kamerom u boji (170°) i 1 jednom pozivnom tipkom. Izrađeno od nehrđajućeg čelika.
Opis
VANJSKA JEDINICA PORTAFON DVC DT607F/FE/ID/S1
Vanjska pozivna jedinica s Fisheye kamerom u boji (170°) i 1 jednom pozivnom tipkom. Izrađeno od nehrđajućeg čelika. IP54 zaštita. Ugrađen RFID čitač (125 kHz). Podžbukna ugradnja. U kompletu dolazi 7 kom RFID privjesaka.
| Proizvođač | DVC |
| Sustav | 2 Lako |
| Način komunikacije | Audio/Video |
| Način povezivanja | 2 žice |
| Nadogradnja | Podžbukna |
| Vrsta članka | Vanjska jedinica |
| Broj pozivnih tipkala | 1 |
| Ugrađena kontrola pristupa | RFID (125 kHz) |
| Kapacitet | 320 RFID kartica/privjesaka |
| Način upravljanja bravom | Naponski (12Vdc)/Relejni izlaz |
| Broj kontroliranih izlaza | 1 |
| Kamera | U boji |
| Senzor | CMOS, riblje oko 170°, 500 TVL |
| Napajanje | 24 V DC |
| Mehanička zaštita | IP54 |
| Radna temperatura | -20°C do +55°C |
| Dimenzije | 119x220x52mm |
Korisnička uputa za VANJSKA JEDINICA PORTAFON DVC DT607F/FE/ID/S1

– u ponudi imamo UNUTARNJA JEDINICA DVC DT47MG

Povezani proizvodi
-

VANJSKA JEDINICA HIKVISION DS-KD7003EY-IME2/Aluminum
262,50 € Dodaj u košaricu -
Akcija!

VTEK KOMPLET 7″ CRNI MONITOR ZA DVA STANA
464,88 €Izvorna cijena bila je: 464,88 €.348,00 €Trenutna cijena je: 348,00 €.Uštedite: 116,88 €-25%Dodaj u košaricu -
Akcija!

VTEK KOMPLET 7″ CRNI MONITOR ZA ČETIRI STANA
648,17 €Izvorna cijena bila je: 648,17 €.486,00 €Trenutna cijena je: 486,00 €.Uštedite: 162,17 €-25%Dodaj u košaricu -

VANJSKA JEDINICA DS-KD3002-VM
413,93 € Dodaj u košaricu