VANJSKA JEDINICA PORTAFON DVC DT607C/S2/RH
136,25 €
Vanjska pozivna jedinica sa širokokutnom kamerom u boji i 2 pozivne tipke. Izrađena od nehrđajućeg čelika. IP54 zaštita. Nadžbukna ugradnja. Napajanje 24 VDC.
SKU: 7104
Kategorije: DVC portafoni, DVC vanjske jedinice, Portafoni
Oznake: PORTAFON, vanjska jedinica
Opis
VANJSKA JEDINICA PORTAFON DVC DT607C/S2/RH
Vanjska pozivna jedinica sa širokokutnom kamerom u boji i 2 pozivne tipke. Izrađena od nehrđajućeg čelika. IP54 zaštita. Nadžbukna ugradnja. Napajanje 24 VDC.
| Proizvođač | DVC |
| Sustav | 2 Easy |
| Način komunikacije | Audio+Video |
| Način povezivanja | 2 žice |
| Ugradnja | Nadžbukna |
| Vrsta artikla | Vanjska jedinica |
| Broj pozivnih tipkala | 2 |
| Način upravljanja bravom | Naponski (12Vdc, 300mA) / Relejni izlaz |
| Broj kontroliranih izlaza | 1 |
| Kamera | U boji |
| Napajanje | 24 VDC (VT PS5-24V, VT PC6) |
| Mehanička zaštita | IP54 |
| Radna temperatura | -20°C+55°C |
| Dimenzije | 94 x 179 x 42 |
| Efektivni kut pregleda kamere | 105° |
Korisnička uputa za VANJSKA JEDINICA PORTAFON DVC DT607C-S2-RH
DVC DT607C/S2/RH VANJSKA JEDINICA

-u ponudi imamo unutarnju jedinicu: DVC DT471
Povezani proizvodi
-

UNUTARNJA JEDINICA HIKVISION DS-KH7300EY-TE2
237,50 € Dodaj u košaricu -

UNUTARNJA JEDINICA HIKVISION DS-KM9503
1.708,80 € Dodaj u košaricu -

VANJSKA JEDINICA HIKVISION DS-KV8213-WME1-S/Nadgradni
416,25 € Dodaj u košaricu -
Akcija!

VTEK KOMPLET 7″ PORTAFON ZA DVA STANA
464,88 €Izvorna cijena bila je: 464,88 €.348,00 €Trenutna cijena je: 348,00 €.Uštedite: 116,88 €-25%Dodaj u košaricu