VANJSKA JEDINICA PORTAFON DVC DT607C/S1/RH
132,50 €
Vanjska pozivna jedinica sa širokokutnom kamerom u boji i 1 pozivnom tipkom. Izrađeno od nehrđajućeg čelika. IP54 zaštita. Nadžbukna ugradnja. Napajanje 24 VDC.
Opis
VANJSKA JEDINICA PORTAFON DVC DT607C/S1/RH
Vanjska pozivna jedinica sa širokokutnom kamerom u boji i 1 pozivnom tipkom. Izrađeno od nehrđajućeg čelika. IP54 zaštita. Nadžbukna ugradnja. Napajanje 24 VDC.
| Proizvođač | DVC |
| Sustav | 2 Lako |
| Način komunikacije | Audio/Video |
| Način povezivanja | 2 žice |
| Nadogradnja | Nadzbukna |
| Vrsta članka | Vanjska jedinica |
| Broj pozivnih tipkala | 1 |
| Način upravljanja bravom | Naponski (12Vdc)/Relejni izlaz |
| Broj kontroliranih izlaza | 1 |
| Kamera | U boji |
| Napajanje | 24 V DC |
| Mehanička zaštita | IP54 |
| Radna temperatura | -20°C do +55°C |
| Dimenzije | 94x179x42mm |
| Učinkoviti kut pregleda kamere | 105° |
Korisnička uputa za VANJSKA JEDINICA PORTAFON DVC DT607C/S1/RH

– u ponudi imamo unutarnje jedinice:



