KAMERA 8MP DVC DCN-TM8125
433,84 €
Turret IP video kamera, rezolucija 8Mpx/20fps, objektiv 2.8-12 mm moto-zoom, H264 i H.265, 2 x Array Black glass IR LED dometa 30-50 m, 12VDC/PoE, SD kartica, audio in + mikrofon, Onvif, IP67 zaštita, videoanalitika.
Nema na zalihi
Opis
KAMERA 8MP DVC DCN-TM8125
Turret IP video kamera, rezolucija 8Mpx/20fps, objektiv 2.8-12 mm moto-zoom, H264 i H.265, 2 x Array Black glass IR LED dometa 30-50 m, 12VDC/PoE, SD kartica, audio in + mikrofon, Onvif, IP67 zaštita, videoanalitika.
| Proizvođač | DVC |
| Tehnologija | IP video |
| Optički senzor | 1/2,8” Sony Starvis IMX415 |
| DSP | Hisilicon HI3516DV300 |
| Rezolucija | 8Mpx@20fps / 5Mpx, 3Mpx, 1080p, 720p@25fps (3 streama) |
| Brzina prijenosa podataka | 64 Kbps – 8 Mbps |
| Video kompresija | H.264 i H.265 |
| Kućište | Kupola |
| Cilj | 2,8 – 12 mm moto-zum |
| Minimalno osvjetljenje (Lux) | 0,032 luksa pri F1.2, 0 luksa IR uključeno |
| Horizontalni kut | 102,7°-32,2° |
| Onvif | Da |
| Videoanalitika | Prijelaz preko linije, upad u prostor, izuzeci. |
| SD kartica | Do 128 GB |
| Zvuk | 1 x Ulaz/ ugrađen mikrofon |
| IR | 30-50 m |
| Broj IR LED dioda | 2 x Array crna staklena IR LED dioda |
| Dan / noć funkcija | ICR |
| Dinamički raspon | D-WDR |
| HLC | Da |
| BLC | Da |
| Redukcija šuma | 3D-DNR |
| 3-osni | Da |
| Antivandal kućica | Ne |
| IP zaštita | IP67 |
| IK zaštita | Ne |
| Napajanje | 12VDC / PoE |
| Potrošnja | 9W |
| Radna temperatura | -30°C do 60°C |
| Dimenzije | F111,5 x 99,6 mm |
KAMERA 8MP DVC DCN-TM8125

Povezani proizvodi
-


EZVIZ KAMERA 4MP CS-HB8
200,00 € Dodaj u košaricu -
Akcija!

HIKVISION VIDEO NADZOR ZA KUĆU 5MP
830,00 €Izvorna cijena bila je: 830,00 €.498,00 €Trenutna cijena je: 498,00 €.Uštedite: 332,00 €-40%Dodaj u košaricu -

KAMERA 2MP HIKVISION DS-2CD1323G2-I (2.8mm)
137,50 € Dodaj u košaricu -


KAMERA 4MP HIKVISION DS-2CD1643G2-IZ (2.8-12mm)
362,50 € Dodaj u košaricu