ČITAČ KARTICA IN-H1MF-W 13,56MHz
73,75 €
Samostojeći čitač EM 13,56 MHz kartica sa tipkovnicom u vodootpornom, antivandal kućištu (IP68) za max. 2000 korisnika.
SKU: 13828
Kategorije: Šifrarnici za vrata, Tipkovnice i čitači
Oznake: ČITAČ KARTICA, KONTROLA PRISTUPA
Opis
ČITAČ KARTICA IN-H1MF-W
Samostojeći čitač EM 13,56 MHz kartica sa tipkovnicom u vodootpornom, antivandal kućištu (IP68) za max. 2000 korisnika. Može se koristiti i kao wiegand 26-bitni čitač kartica sa tipkovnicom. Podržava režim rada: Samo kartica, samo pin kod, kartica+pin kod. Kromirano kućište. Anti sabotažni senzor. Napajanje: 12-24 V DC.
| Proizvođač | inOUT |
| Namjena | Kontrola pristupa |
| Montaža | Nadžbukna |
| Vrsta artikla | Samostalni čitač |
| Način identifikacije | RFID, PIN |
| Frekvencija očitanja | 13,56 MHz |
| Napajanje | 12/24VDC |
| Komunikacija | Wiegand 26-bit |
| Domet očitanja | 5-8cm |
| Tipkovnica | DA |
| LED signalizacija | DA |
| LCD display | NE |
| Radna temperatura | -15°C do +60°C |
| Zvučna signalizacija | DA |
| Broj izlaza za električnu bravu | 1 |
| Vrsta izlaza | Relejni izaz |
| Ulaz za tipkalo za izlaz | 1 |
| Ulaz za status otvorenosti vrata | 1 |
| Max broj korisnika | 2000 |
| Potrošnja | Max. 60mA@12VDC |
| Stupanj mehaničke zaštite | IP68 |
| Način programiranja | Tipkovnica |
| Dimenzije | 133x59x26mm |
Povezani proizvodi
-

WI-FI ZVONO CS-CMT-B0-CHIME EZVIZ
37,03 € Dodaj u košaricu -

BESKONTAKTNA DUAL KARTICA
1,65 € Dodaj u košaricu -
Akcija!

SIB S 602 čitač kartica EM 125 KHz + PIN KEYPAD
99,54 €Izvorna cijena bila je: 99,54 €.84,60 €Trenutna cijena je: 84,60 €.Uštedite: 14,94 €-15%Dodaj u košaricu -
Akcija!

Sebury power konverter
19,91 €Izvorna cijena bila je: 19,91 €.16,92 €Trenutna cijena je: 16,92 €.Uštedite: 2,99 €-15%Pročitaj više