AJAX FIBRA GlassProtect BL
Akcija!86,00 € Izvorna cijena bila je: 86,00 €.64,50 €Trenutna cijena je: 64,50 €.
Uštedite: 21,50 €-25%
Žičani adresabilni detektor loma stakla sa priključnicom za dodatni kontakt, domet detekcije 9m. Crne boje
Opis
AJAX FIBRA GlassProtect BL
Žičani adresabilni detektor loma stakla sa priključkom za dodatni kontakt, domet detekcije 9m. Crne boje
| Proizvođač | AJAX |
| Tehnologija | Žičana adresabilna |
| Dimenzije | 90,5 x 21 x 18,5 mm |
| Stupanj sigurnosti | 2. razred |
| Potrošnja | < 45 µA |
| Napajanje | 24 VDC |
| Nadogradnja | Unutrašnjost |
| Metode detekcije | VB |
| Montaža | Stropna / Zidna |
| LED signalizacija | Da |
| IP zaštita | IP50 |
| Radna temperatura | -10°C do +40°C |
| Nagovarati | Da |
| Detekcija dometa: Lom Stakla | 9 m |
| Kut detekcije | 180° |
| Nosač u kompletu | Da |
| Težina | 53 grama |
Ajax Fibra kombinira pouzdanost žice sa slobodom radio veze. Sve što je bilo moguće uz bežični Ajax sada je dostupno na žicama i Fibromu:
- Do 2000 metara povezivosti
- Kompatibilnost sa svim vrstama uređaja
- Napredna antisabotaža
- Verifikacija fotografije
- Trenutne obavijesti
- Instalacija bez muke
- Daljinska konfiguracija putem aplikacija
AJAX FIBRA GlassProtect BL

Povezani proizvodi
-

HIBRIDNA ALARMNA CENTRALA DSC PRO-HS3032-KIT1EN
573,75 € Dodaj u košaricu -
Akcija!

AJAX FIBRA DoorProtect BL
61,20 €Izvorna cijena bila je: 61,20 €.45,90 €Trenutna cijena je: 45,90 €.Uštedite: 15,30 €-25%Dodaj u košaricu -
Akcija!

AJAX FIBRA CombiProtect WH
123,75 €Izvorna cijena bila je: 123,75 €.92,81 €Trenutna cijena je: 92,81 €.Uštedite: 30,94 €-25%Dodaj u košaricu -
Akcija!

AJAX FIBRA GlassProtect WH
86,00 €Izvorna cijena bila je: 86,00 €.64,50 €Trenutna cijena je: 64,50 €.Uštedite: 21,50 €-25%Dodaj u košaricu