AJAX bežični detektor MotionProtect BL
Akcija!98,74 € Izvorna cijena bila je: 98,74 €.74,05 €Trenutna cijena je: 74,05 €.
Bežični PIR detektor pokreta dometa 12m@85°, neosjetljiv na kućne ljubimce do 20 kg i visine do 50cm. Crne boje
Opis
AJAX bežični detektor MotionProtect BL
Bežični PIR detektor pokreta dometa 12m@85°, neosjetljiv na kućne ljubimce do 20 kg i visine do 50cm. Crne boje
| Proizvođač | AJAX |
| Tehnologija | Bežična |
| Bežična frekvencija | 868Mhz |
| Bežična komunikacija | Dvosmjerna |
| Dimenzije | 110 x 65 x 50 mm |
| Stupanj sigurnosti | Grade 2 |
| Napajanje | Baterijsko, 1 x 3V, tipCR123A |
| Ugradnja | Unutrašnja |
| Metoda detekcije | PIR |
| Montaža | Zidna |
| Visina montaže | 2,2 m |
| Podešavanje osjetljivosti | Da – putem centrale |
| LED signalizacija | Da |
| Radna temperatura | -10°C do +40°C |
| Tamper | Da |
| Neosjetljivost na kućne ljubimce | <20kg, <50cm |
| PIR element | Dual |
| Domet detekcije: PIR | 12m |
| Kut detekcije | 88,5°H, 80°V |
| Nosač u kompletu | Da |
| Temperaturna kompenzacija | Da |
| Težina | 93g |




AJAX instalaterske upute ENG_MotionProtect
Bežični komplet protuprovalnog Ajax sustava zaštitit će Vas i Vašu imovinu.
Brza i jednostavna montaža alarmnog sustava bez žica, instalacija i proboja zidova.
AJAX alarmni sustavom upravljajte putem mobilne aplikacije.
Sustav je proširiv do 100 dodatnih elemenata kao što su:
-unutarnji i vanjski detektori pokreta;
-magnetni kontakti za vrata i prozore;
-daljinski upravljači, tipkovnice i panik tipke;
-unutarnje i vanjske sirene
-detektori plina, požaara, vatre, pojave visoke temperature, poplave, razbijanja stakla
-bežične utičnice za upravljanje uređajima (TV, rasvjeta, grijanje i sl.)
U aplikaciju AJAX-a možete integrirati VIDEONADZOR i na taj način gledati što se događa u štićenom prostoru.
MOGUĆNOSTI AJAX ALARMNOG SUSTAVA
-integracija s videonadzornim kamerama
-SOS upozorenje preko Google Geo-lokacije (korisnik sustava na mobitelu jednim pritiskom na panik tipku šalje članovima obitelji zvučnu uzbunu sa lokacijom na kojoj se nalazi)
-jedna centrala i više odvojenih alarma: sustav možete podijeliti na particije i odvojiti štićenje prizemlja, dvorišta, kata i garaže na način da svaki prostor ima svoju grupu senzora.
-opcija spajanja na najjače zaštitarske kuće (CDS – central managament system) koje šalju zaštitare u slučaju razbojstva ili stvarnog alarmnog događaja
-opcija ugradnje detektora s integriranom kamerom (koji uz alarm šalje korisniku na mobitel videozapis sa mjesta provale)

PRIMJENA:
-stanovi
-obiteljske kuće
-stambene zgrade
-garaže
-poslovni objekti
-brodice i kampovi
JESTE LI ZNALI?
-da je AJAX sustav alarmni sustav ima najveći rast u security globalnom tržištu?
-da ga za zaštitu djelatnika koji nose panik tipke nose velike državne institucije?
-da je na IFSEC – security sajmu u Londonu, ovaj brend već niz godina dobitnik zlatne medalje za alarm s najboljim performansama?
-da AJAX alarm koristi anti-jammer bežičnu tehnologiju i pouzdaniji je od žičanog alarmnog sustava.

AJAX bežični detektor MotionProtect BL
Povezani proizvodi
-
Akcija!

AJAX ocBridge Plus
111,25 €Izvorna cijena bila je: 111,25 €.66,75 €Trenutna cijena je: 66,75 €.Uštedite: 44,50 €-40%Dodaj u košaricu -
Akcija!

Ajax FireProtect 2 RB (CO) BL
173,75 €Izvorna cijena bila je: 173,75 €.130,31 €Trenutna cijena je: 130,31 €.Uštedite: 43,44 €-25%Dodaj u košaricu -
Akcija!

AJAX detektor dima FireProtect Plus WH
173,75 €Izvorna cijena bila je: 173,75 €.130,00 €Trenutna cijena je: 130,00 €.Uštedite: 43,75 €-25%Dodaj u košaricu -
Akcija!

AJAX Centralna jedinica Hub Plus BL
536,25 €Izvorna cijena bila je: 536,25 €.375,37 €Trenutna cijena je: 375,37 €.Uštedite: 160,88 €-30%Dodaj u košaricu