RAMPA COMUNELLO Kit BORDER 400 4m barrier
1.473,23 €
Komplet automatske rampe s ovalnom rukom od 4m.
Opis
RAMPA COMUNELLO Kit BORDER 400 4m barijera
GKBR040VL0A901 Komplet automatske rampe s ovalnom rukom od 4m.
Potpuni sadržaj:
- 1xBR400-24v-0 motor s kontrolnom pločom,
- 1x AC-641 4m aluminijska rampa,
- 1x AC-672 gumena zaštita,
- 1x AC-717 ovalni vrh-čep rampa,
- 1x AC-500 temeljni komplet,
- 1x AC-541 opruga,
- 1x AC-660 reflektirajuća traka.
| Proizvođač | KOMUNELLO |
| Intenzitet otvaranja | Vrlo učestala upotreba |
| Napajanje | 230 V AC |
| Napajanje motora | 24 VDC |
| Radna temperatura | -20°C – 50°C |
| Stupanj mehaničke zaštite | IP44 |
| Dimenzije | 320 x 286 x 1031 |
| Maksimalna duljina ruke (m) | 4 |
| Potrošnja | 150 W |
| Vrijeme otvaranja (s) | 2,5 – 5 |
Comunelo rampa tehničke karakteristike
Instalaterske upute BORDER_400 (1) engleski
RAMPA COMUNELLO Kit BORDER 400 4m barijera




