Ajax FireProtect 2 RB (CO) WH
Akcija!173,75 € Izvorna cijena bila je: 173,75 €.130,31 €Trenutna cijena je: 130,31 €.
Uštedite: 43,44 €-25%
Bežični detektor CO druge generacije sa ZAMJENJIVOM baterijom sa ugrađenom piezzo sirenom 85dB@1m. Bijele boje
SKU: 12215
Kategorije: Ajax, AJAX komponente, Bežični alarmni sustavi, Detekcija u prostoru
Oznake: AJAX, ALARM, PROTUPROVALA
Opis
Ajax FireProtect 2 RB (CO) WH
| Proizvođač | AJAX |
| Tehnologija | Bežična |
| Bežična frekvencija | 868 MHz |
| Bežična komunikacija | Dvosmjerna |
| Dimenzije | 86 x 86 x 44 mm |
| Napajanje | Baterijsko 2 x 3V, tip CR123A |
| Ugradnja | Unutrašnja |
| Detekcija | CO |
| Metoda detekcije | Elektrokemijski |
| Montaža | Stropna |
| Radna temperatura | 0°C do +50°C |
| LED i zvučna signalizacija | Da |
| Ugrađena sirena / zujalica | 85 dB @ 1 m |
FireProtect 2 je detektor nove generacije dizajniran za zaštitu od požara u stambenim objektima. Jedinstvena dimna komora ne zahtijeva redovito čišćenje. Senzor dvostrukog spektra razlikuje dim od pare, termistor brzo reagira na izgaranje sintetičkih materijala, a sofisticirani softver minimalizira lažne alarme. Promišljeni dizajn, montaža i postavke unutar aplikacije čine instalaciju jednostavnom i brzom. Sve zadovoljava najsuvremenije standarde zaštite od požara.
Povezani proizvodi
-
Akcija!

AJAX ALARM ZA KUĆU SA 5 DETEKTORA
1.495,08 €Izvorna cijena bila je: 1.495,08 €.1.046,00 €Trenutna cijena je: 1.046,00 €.Uštedite: 449,08 €-30%Dodaj u košaricu -
Akcija!

AJAX detektor dima FireProtect Plus WH
173,75 €Izvorna cijena bila je: 173,75 €.130,00 €Trenutna cijena je: 130,00 €.Uštedite: 43,75 €-25%Dodaj u košaricu -
Akcija!

AJAX bežični magnet DoorProtect BL
61,25 €Izvorna cijena bila je: 61,25 €.42,87 €Trenutna cijena je: 42,87 €.Uštedite: 18,38 €-30%Dodaj u košaricu -
Akcija!

AJAX bežični magnet DoorProtectPlus WH
87,76 €Izvorna cijena bila je: 87,76 €.61,43 €Trenutna cijena je: 61,43 €.Uštedite: 26,33 €-30%Dodaj u košaricu