VANJSKA JEDINICA PORTAFON DVC DT607/FE/ID/S2/RH
Akcija!192,50 € Izvorna cijena bila je: 192,50 €.165,00 €Trenutna cijena je: 165,00 €.
Uštedite: 27,50 €-14%
Vanjska pozivna jedinica s Fisheye kamerom u boji (170°) i 2 pozivne tipke. Izrađeno od nehrđajućeg čelika.
Opis
VANJSKA JEDINICA PORTAFON DVC DT607/FE/ID/S2/RH
Vanjska pozivna jedinica s Fisheye kamerom u boji (170°) i 2 pozivne tipke. Izrađeno od nehrđajućeg čelika. IP54 zaštita. Ugrađen RFID čitač (125 kHz). Nadžbukna ugradnja. Napajanje 24 VDC. U kompletu dolazi 7 kom RFID privjesaka. Nadžbukna ugradnja.
| Proizvođač | DVC |
| Sustav | 2 Lako |
| Način komunikacije | Audio/Video |
| Način povezivanja | 2 žice |
| Nadogradnja | Nadzbukna |
| Vrsta članka | Vanjska jedinica |
| Broj pozivnih tipkala | 2 |
| Ugrađena kontrola pristupa | RFID (125 kHz) |
| Kapacitet | 320 RFID kartica/privjesaka |
| Način upravljanja bravom | Naponski (12Vdc)/Relejni izlaz |
| Broj kontroliranih izlaza | 1 |
| Kamera | U boji |
| Senzor | CMOS, riblje oko 170°, 500 TVL |
| Napajanje | 24 V DC |
| Mehanička zaštita | IP54 |
| Radna temperatura | -20°C do +55°C |
| Dimenzije | 94x179x42mm |
Korisnička uputa za VANJSKA JEDINICA PORTAFON DVC DT607FEIDS2RH
VANJSKA JEDINICA PORTAFON DVC DT607/FE/ID/S2/RH

– u ponudi imamo UNUTARNJA JEDINICA DVC DT47MG

Povezani proizvodi
-

UNUTARNJA JEDINICA HIKVISION DS-KH7300EY-WTE2
281,25 € Dodaj u košaricu -
Akcija!

VTEK KOMPLET 7″ CRNI MONITOR ZA TRI STANA
552,38 €Izvorna cijena bila je: 552,38 €.414,00 €Trenutna cijena je: 414,00 €.Uštedite: 138,38 €-25%Dodaj u košaricu -

UNUTARNJA JEDINICA HIKVISION DS-KH7300EY-TE2
237,50 € Dodaj u košaricu -

UNUTARNJA JEDINICA HIKVISION DS-KH6350-WTE1
306,25 € Dodaj u košaricu